Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tévő legyek és szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek és szerintetek ki a hibás?

Figyelt kérdés
Par eve megismertem egy lanyt aki nagyon megtetszett de az egyik haverom lekapta a kezemrol egy buliban ahova en nemtudtam elmenni majd jartak egyutt 1 evet kb.Mikor szetmentek vartam 1 evet utana elkezdtem ismerkedni en a lannyal (addig a haverom ra se nezett nem erdekelte ot).Kesobb osszejottunk.Amig nem tudott rola a haverom hogy egyutt vagyunk minden jo volt de Aaint kozoltem vele a haverom elkezdett neki irogatni egyre gyakrabban hogy szereti meg ilyenek legyen minden a regi es a lanyban feljottek a regi erzesek es lattam hogy egyre jobban tavolodik tolem majd szakitotam vele.En lennek a hibas ebben az egeszben? Nagyon dul bennem a harag sajnos a haverom irant hogy ilyet megcsinalt es most ugynezki megint lesz valami koztuk mind ez a hatamogott.En lennek ebben az egeszben a legnagyobb hibas szerintetek is? Ez mar nem most tortent de mindig eszembe jut ha a haveromra nezek.

2019. júl. 1. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna visszafogadni a csajt. Az első esetről nem tehetsz.

32/f

2019. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja kozben meg annyi hogy egyszer megbeszeltem vele az egeszet es aztmomdta nemzavarja hogy jarunk es mar nem fog neki irni ilyeneket,hat valahogy nem igy lett 😄
2019. júl. 1. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a hibás, hanem 1. a haverod, aki ilyen p..raszt (remélem megszakítod vele örökre a kapcsolatot) és 2. a csaj, hogy úgy kezdeményezett egy új kapcsolatot, hogy még mindig az exét szerette és nem zárta le a múltat.

Te csak itt egy nagy áldozat vagy.

2019. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

:D Így van ez ha haverom csaja a mi csajunk... Őőőő illetve a csajom a haverjaim csaja is?

Jah... valami ilyesmi.

3 dolgot biztosan megtanulsz ebből


1. HÁZI NYÚLRA NEM LÖVÜNK! (bizony ha a haverod kezdett el vele járni, onnantól kezdve házinyúl!)


2. Hamarabb kell lépni, nem várni a sűltgalambot!


4. Nem osztozkodunk!

Felejtsd el az egészet, senki hibája, de ha bűnbakot keresel akkor a tiéd.

Egy azért mert megszegted az egyik legalapvetőbb szabályt, a másik pedig, hogy lassú voltál.

Mindenesetre legyen benned tartás, keress másik nőt!

2019. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, ha nem jöttél volna rá, ő nem a haverod. Megérdemlik egymást, jól döntöttél.
2019. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!