Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az normális ha valaki 20 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha valaki 20 év után se tudja elfelejteni a volt férjét?

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a fura, ha elfelejtené.
2018. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se fura.
2018. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejteni? Ha valaha lenne házastársam, biztos nem felejteném el utóbb sem.
2018. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul fogalmaztam bocsi.. úgy értem azóta is hiányzik neki, pedig van már új kapcsolata..
2018. márc. 6. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:
A kerdező vszeg arra gondolt,hogy meg szerelmes belé...Lehet normalis,de nincs ertelme mivel nem vagytok egyutt es lehet,hogy voltferj mar mast szeret.Valahogy megis azon kellene lenni,hogy tullepj rajta,masnem pszichologus is segithet.
2018. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De neked nincs? Nem érthető miről van szó. Neki lett valakije te meg egyedül maradtál vagy neked is van valakid, de mégis ő kéne. Eseteg neadj isten te váltál el, mert ő alkesz volt vagy ilyesmi? Nem értem ezt.
2018. márc. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lett volt férje? Ha pl meghalt a férje és úgy, az érthető mert nem saját akaratból... De ha szét mentek, akkor is ha szépen, nem tudom hogy lehet olyan sok idő után még szeretni. Őt kéne megkérdezni erről.
2018. márc. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!