Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már hogy azt hitted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy azt hitted elmúlt a szerelem de tévedtél? Van ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú kapcsolatban előfordulnak ilyen időszakok. Párommal általában ezer fokon lángolunk mert rengeteg energiát fektetünk a dologba és sokat romantikázunk. Tehát amikor "csak" 500 fokon lángolunk mert rosszabb időszakunk van és a fáradtság meg stressz miatt kevesebb a romantikázás akkor az ijesztő, és nyilván egy sokkal alacsonyabb érzelmi szint mint az általános ami lenni szokott. És ilyenkor megfordul a fejében az embernek, hogy úr isten mi van ha nem vagyok szerelmes. De ilyenkor megint elkezdünk randizgatni és újra belerakjuk azt a 110%-ot ezért visszaáll minden a megszokott érzelmi szintre és újra fülig szerelmesek vagyunk.
2019. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen. De aztán kiderült, hogy tévedtem, amikor azt hittem, hogy tévedtem.
2019. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt.
2019. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is ebben a helyzetben vagyok. Pár éve a munkahelyem az egyik lányba fülig beleszerettem. De tudtam, hogy nem lenne köztünk semmi sem. Így kerültem ahogy csak bírtam. Eltartott egy ideig amíg túltettem magam rajta. Legalábbis azt hittem, de a valóság az, hogy a hamu alatt még mindig izzik a parázs. Szóval nem sok kellene, hogy ismét ugyanúgy érezzek iránta.
2019. júl. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Volt, pozitív és negatív értelemben is, tehát olyan is, mint a 3. válaszoló írt, hogy egy pillanatra megijedtem, mi van, ha már nem vagyok szerelmes, de ez mindig elmúlt, és olyan is, mikor azt hittem, már túl vagyok az exemen és nem érdekel, ez pedig akkor dőlt meg, mikor újra láttam és hát... fájt még kicsit.
2019. júl. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!