Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez igaz a pasi reszeröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz a pasi reszeröl?

Figyelt kérdés

Ha azt mondja, hogy azert lett vege mert en nem ragaszkodtam hozza.

Egyszer fekudtunk le es utána vártam a hivását de csak pár sms jött az is rá több mint egy hétre

Nem akartam rámászni , keresni mikor nem is tudtam mit érez irántam

Azelött ajánlgatott kapcsolatot de nem tuntem lelkesnek mert nem tudtam, ha igazat mond



2019. júl. 4. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Simán igaz lehet. Nekem is volt a képben olyan lány, aki próbálta játszani az elérhetetlent, én hagytam a fenébe, aztán utána derült ki, hogy ő velem akart volna lenni.

Tanulság: Ha felnőtt vagy, felejtsd el a gyerekes játszmákat.

2019. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

"Azelött ajánlgatott kapcsolatot de nem tuntem lelkesnek mert nem tudtam, ha igazat mond" egyedül ennek alapján 100% hogy igaz és az is, hogy ezt a mujaságoddal jól elcseszted magadnak.

32/f

2019. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem maganak cseszte el...ezt hozza, hogy ha szex utan keresel egy pasit, nem tudja, higy rázzon le...csaj meg nem mer mast csinalni, mint békén hagyni. Ő a pasi amúgy is,kereshet
2019. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Pedig be is idéztem, hogy minek alapján írtam.

32/f

2019. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is egy dolog..szex reményében bármit
2019. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Menekülj, ha valaki kapcsolatot ajánl előre, hisz nem is tudja milyen vagy egy kapcsolatban. Inkább csak beetetes.

A dugas után bő egy héttel érkezett sms az a kategória, amivel magadat alazod meg, ha reagálász rá.

Kuka a pasi

2019. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen jó lenne az oldal, ha sokan nem a másik nem lenézése alapján szórnák a válaszokat...
2019. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fura,hogy pont egy szex után kezdte el zavarni,hogy nem vagy "lelkes".Szóval zavarta előtte is,de ùgy volt vele,hogy azért megdug,és szex után amùgyis illendő neked keresned,hogy milyen fantasztikus volt az ágyban.Vagy még az ágyban sem voltál lelkes,így aztán szakított,hisz semmit nem tudott pozitív dologként a számládra írni.Vagy amúgyis csak kalandra klettél neki.
2019. júl. 5. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel én értem a férfi nyelvet férfiként, lefordítom neked:

Van valaki más is az életembe, mivel nem akarom felvállalni a konfliktust, hogy a másik nőt választom, ezért úgy alakítottam, hogy ne keress.

Így van indokom arra, hogy konfliktus nélkül elhagyjalak.


Szerintem elég pontos a fordítás.

2019. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!