Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex 10 hónapig csalt mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex 10 hónapig csalt mégis én vagyok a k***va mert ismerkedem?

Figyelt kérdés
A barátom 10 hónapig megcsalt egy nővel amit bevallott de aztán nagy botrány kell belőle mert a csaj szülei és párja is meg tudta, a volt barátom és engem is fenyegetett a fickó stb. Először én naivan megbocsájtottam mert azt mondta nagyon megbánta de kiderült, hogy továbbra is beszélget vele így kidobtam a lakásból mivel nálunk lakott. El kezdtem beszélgetni egy sráccal nem akartam kapcsolatot meg semmi de nagyon szimpatikus volt és egyre többet találkoztunk és pénteken el vitt magukhoz, a szomszédai ismerik a volt párom le adták a drótot és azóta mindenfélének lehord, mindent ír, már le tiltottam a hivasait is de az smseket megkapok és minden aljas *****vagyok. De az nem baj, hogy ő megcsalt majd egy évig. Május óta élek tőle külön, tényleg ennyire gáz lennék, hogy végre valaki mellett nőnek érzem magam és kedvelem? Félek, hogy be fog nekem kavarni

2019. júl. 7. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A történtek után miért érdekel az, hogy mit mond?

Egy ilyen embernek a vèlemenye egyenlő a nullával.

Azt csinálsz, amit akarsz, semmi köze hozzá.

2019. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Világosítsd fel a jelenlegi barátod, hogy az exed egy retardált kretén.
2019. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nincs itt semmi baj:) Összeilletek.
2019. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!