Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már a második kapcsolatom ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már a második kapcsolatom ér véget üzenetben, tényleg ez a tendencia?

Figyelt kérdés

Mindig felbukkan semmibōl egy másik lány, akiért dobnak. Mindkét exem jó családból származik, neves egyetemen tanulnak.

20L



2019. júl. 8. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem két diplomás nő volt, viberen szakított 1 mondatban.

Szerintem aki ilyen, azzal jobb is hogy nem alakult több.

2019. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem 3 év után szakítottak messengeren.


25/f

2019. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár az üzenet is igaz, de én is így járok, mindig megcsalnak. Mindenki szerint megérdemlem, szóval igazuk lehet.
2019. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Intelligenciát, bátorságot, emberséget nem osztogatnak az egyetemeken.

Igen, ez a tendencia. Nem telik ettől többre némelyeknek.

2019. júl. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. És örülhetsz neki, hogy még ezzel "megtisztelnek", és nem csupán eltűnnek...
2019. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek.


Én ismerkedés alatt is annak a híve vagyok,ha ennyi volt, legalább közöljük a másikkal, főleg, ha huzamosabb ideje tart a dolog és nem vezet sehová.


Az a legjobb, mikor te írsz, és válaszra se méltatnak. Ne törődj velük ,ennyit érnek.

2019. júl. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A diploma mellé nem adnak emberi értékeket.


Hagyd a p*csába őket.

2019. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!