Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani egy beteg emberrel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani egy beteg emberrel?

Figyelt kérdés

Benne vagyok egy nagyon nehéz szituacioban... kb 4 honapja tartott a kapcsolatunk amikor errztem hogy nagyon kezdjuk megszeretni egymast de mivel en nem akartam kapcsolatot modtam hogy hagyjuk abba es szakitsunk. Ezt kovetoen talalkoztunk megegyszer amikor elmondta hogy rákos de nemreg tudta meg.


Egyebkent is nagyon megszerettem es ekkor mar szerlemesek voltunk egymasba, de igy meg nehezebb volt otthagyni (es nem csak sajnalatbol voltam mellette).


Eltelt ujabb 4 honap amikor is tobbszor is megprobaltam csak baratja maradni de o fizikailag mindig tobbet akart en meg nem tudtam nemet mondani.


Nemreg ujra szakitottunk es most eloszor nem beszelunj egyaltalan kb 2 hete, de felesz a buntudat hogy hogy tudtam ott hagynj egy beteg embert akit en szeretek.


Mit tennétek a helyzetemben?


Hangsulyoznam (de tudom hogy nem tesz nagy kulonbseget) hogy egy nagyon jo anyagi es csaladi helyzettel rendelkezo emberrol Van szo.


Engem is hihetetlenul megviselt smikor elmondta egy honapig sirtam es nem hittem el hogy ez tortenik azzal akit szeretek.


Racionalis szempontbol viszont az en eletembe nem fer bele egy ekkora lelki teher se egy kapcsolat.


2019. júl. 9. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát a rákkal kapcsolatban èn is szkeptikus vagyok. Jó voltak jelei, de akkor zúdítja rád a diagnózist, miután szakítottatok, ès mèg zsarol is vele. Ès ilyen beteg, mègis a kapcsolaton, meg a szexben jár az esze. Èn azt gondolom, hogy már eleve a betegsègtől is, meg a kezelèsektől is olyan rosszul "kellene" lennie, hogy ne ez foglalkoztassa.

Apukámnak is voltak puklik a testèn, ès nála sajnos tènyleg rák volt, a puklik megjelenèse után kb 5 hónappal már temettük... Tudom minden ember más, meg más rák is lehet, más a lefolyása stb, csak szemlèltetèskèpp írom, hogy a rákhoz kèpest azèrt nagyon "vígan" van így több hónappal a diagnózis után.

De azt a rèszèt sem èrtem, hogyha szereted, mièrt szakítottál. Persze mikor mèg nem tudtál a betegsègèről.

2019. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én exem is lelépett lazán (jó, nem olyan lazán, talán).Nem rákos vagyok, de több okból is reménytelen, szóval meg is értem. Mindegyik pillanat a legrosszabb volna, szóval abban sincs választás.
2019. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!