Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok? Vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, hat hónapja vagyunk együtt. Mint kiderült a párom ismerkedett mással is mi mikkor nem voltunk együtt csak ismerkedtünk. Szerinte nem történt semmi mégsem úgy jön le a beszélgetésükből. Mint kiderült a másik volt a szép neki én csak csalódás voltam mert nem úgy néztem ki a képeken mint élőbben. Idézve semmi szépség nincsen bennem rendesen csúnya vagyok. Mi mielőtt találkoztunk egy évet beszélgetünk előtte. Azt mondta nem tudta mit akarok. Hogy ő engem akart csak attól félt hogy nem kell majd nekem. Szerinte a másikkal azért ismerkedett csak ha esetleg velem nem jön össze a dolog.


Azonban mást is tálaltam. Beszélgetett másokkal és azt írta hogy azt hiszi megtalálta az igazit és hogy megérte várni rám egy évet. Mikkor össze vesztünk félt hogy elveszít. Itt az üzenetekben azt írta a lelki barátjának hogy velem volt eddig legjobb a szex. Nem tud enni egész nap csak sír. És hogy én vagyok neki a tökéletes soha nem szeretett így senkit sem tőlem szeretne családod és velem tervez.


Múltkor történt egy olyan hogy lekéstem a buszomat munkából hazafelé. Azt hitte hogy valami történt velem megijed sírt és elment a szüleimhez hogy próbáljanak elérni hogy mi van velem. ( Tönkre ment a telefonja azért nem tudott /tudtam hívni)



2018. okt. 1. 05:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egy szimpla manipulátor, semmi több.
2018. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát azért 1-2 infót még írhattál volna! Pl. nő, vagy férfi vagy, korotok, mert nem mindegy hogy ki gondol mit és mikor!

A netes ismerkedésnek van egy roppant nagy hátulütője! A képeket lehet manipulálni, és aki elküldi, szeretne jó fényben kinézni! De ha kép sincs egyáltalán, ott csak a gondolatokba "lehet szerelmes" az ember fia/lánya. Ezért jó az utcán, szórakozóhelyen kultúrális műsorokon ismerkedni, mert ott van előtted a kiszemelt áldozat. Ránézel, és ha nemúgy néz ki, mint ami tetszik neked, akkor továbblépsz! A munkahelyen ott dolgozol valaki mellett, és lassan megtudsz róla mindent, (legtöbbször többet mint kellene) és ha azok után kedveled meg, nincs meglepetés. A net nem a nagy szerelmek találkozóhelye. De a vastyúk is találhat szeget!


Úgy gondolom, hogy Te vagy a srác, és a párod a lány.

Én nem rohannék anyósomhoz, hogy hívja, mert nem érem el telefonon! Én is tartottam már röbb vasat a tűzben! (Ha az ember kovácsolni szeretne kénytelen bebiztosítania magát!)


A leírtak alapján kedvel, félt, és a kezdetekben "kavart"!

Az a múlt. Veled van, Téged akar! Beszéld meg vele, hogy Te komolyan gondolod, és szeretnéd ha nem kavarna többé.

2018. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Synesztro ***** válasza:
30/F. attól függ, hogy mi volt előbb a tyúk v a tojás. ha eleinte nem tetszettél, és utána rájött hogy mégis tud téged szeretni, akkor semmi gáz. flörtölni ér, te is megtehetted volna, ezzel semmi gond. ha s járástól számítva tette az már gond, ha tényleges együtt után az meg már durva. de a döntés a tiéd. az én párom is megingott 1szer, írt egy levelet 1 srácnak, hogy tettszik neki meg minden. már akkor megbánta mikor elküldte, ő maga mondta el mutatta meg, nem mástól tudtam meg, kértem pár napot úgy döntöttem ettől még minden frankó . most vagyunk együtt 9éve. semmi gond szóval jól döntöttem. ennyi.
2018. okt. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy ezt a kérdést a "Felnőtt párkapcsolatok"kategóriába raktad ki, elég gyerekek vagytok mindketten.
2018. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Williamspear ***** válasza:
Kirúgást ítélt a bíró sporttárs!
2018. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!