Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kellene szakítanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene szakítanom?

Figyelt kérdés

Én 25 vagyok.

Van egy lány akivel együtt vagyok fél éve, de egyre unalmasabb lett. Nagyon hamar ellaposodott a dolog. Nem partner a hobbimban (ez a legkevesebb), nem találkozunk, nincs időnk egymásra. Elég fiatal. Eléggé eltávolodtunk, SAJNOS. Nem csaltam meg!


Közben megismertem pár hete egy lányt, aki nagyon vonzó számomra, nagyon szimpatikus, nagyon érdekes,az első pillanattól a hobbim őrültje lett ő is, nagyon okos, állandóan tudunk miről beszélni, nem ülünk egymás mellett mint a kukák, nagyon jól érzem magam vele. Kollégái szerint kölcsönös, örökké rólam beszél. :D

Imádnám hosszú távon is. Az én korosztályom.


De tudom, hogy akivel együtt vagyok jelenleg, nagyon szeret. De reálisan nézve nem működik, be kell látni. Ezert lépnék, de nincs szívem, rettenetesen sajnálnám.

Kérem aki volt már ilyen helyzetben...

Legyek nyers, mondjam meg hogy lenne más, és haragudjon rám mindenki aki körülötte van, vagy inkább mondjam hogy nem működik aztán ennyi?


2019. júl. 12. 19:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Engem nagyon megviselt.

Őt is, azok alapján amiket meséltek. De tudom, hogy ez a helyes. Nem tudok rá társként tekinteni, el kell fogadjam, barmennyire is szeretem...

2019. júl. 16. 13:50
 12/12 anonim ***** válasza:

Talán idővel barátok is lehettek majd, bár persze megvan rá az esély, hogy a múltbeli érzések miatt valamelyikőtök nem lesz nyitott rá.


Tényleg helyesen cselekedtél, kitartás!

2019. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!