Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szerelmet, inkább már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szerelmet, inkább már csak szeretet érzek a párom iránt, és hogy gondoskodnom kell róla. Szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Úgy érzem a szerelem elmúlt, viszont nagyon fontos nekem, féltem, úgy érzem gondoskodnom kell róla, támogatnom, törődnöm kell vele. Egy kollégámmal hónapok óta izzik körülöttünk a levegő, lehet beleszerettem, és ez kölcsönös. Ő is kapcsolatban él. Mit tegyek?


A párom nagyon szeret engem, mindennel jobban, ragaszkodik hozzám. Tud a kollégámról, sírt amikor megtudta, azt mondta menjek ha mennem kell, de ha szeretem őt, ő visszavár. Fogalmam sincs mit tegyek, vonz a kollégám, de a páromért is hatalmas felelősséget érzek, és nem akarom magára hagyni, kirántani a talajt a lába alól.


2019. ápr. 17. 16:24
 1/6 Izabella220 ***** válasza:
100%
Szerintem meg szereted,csak elvakít a vágy az izgalom heve a másik férfi miatt.Ha azzal lennél mar pár hínapja nem így gondolkoznál.Mindig jön majd egy újabb egy izgibb ez nem szerelem,csak kíváncsiság.
2019. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne szakítanod.
2019. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

Hagyd ott! Minek kínlódsz. A mai nők már nem olyanok, mint a szüleitek voltak. Azt se tudjátok milyen az ő kapcsolatuk, hogy nem létezik örökké tartó szerelem.

A szerelem átalakul egy erős kötődéssé, szeretetté.

De nem, a mai nőnek az állandó tűz kell, hogy égjen teljes erővel az a hülye láng.

Normális ember, aki tényleg szeretné a másikat, nem kezdene el más ismeretlen emberrel beszélgetni, nem ismerkedne, hanem maradna a már meglévő barátok körül.

Úgy is vége lesz azzal is, ha össze jössz, ugye tudod?

Majd pár év múlva majd ott hagyod őt is.

2019. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Honnan veszitek, hogy nő írta a kérdést?

Azért mert kollegát írt és nem kolleganőt?


Végül is mindegy. A szerelem minden esetben elmúlik.

Szerintem három válaztái lehetőéged van.


1 vagy elválsz és összejösz ezzel a kollegával és pár év múlva ezt is megunod, vagy ő un meg téged


2. együtt maradsz a jelenlegi pároddal, és megcsalod.

Viszont akkor te se lepődj meg, ha viszakapod. Garantálom, hogy nagyon rossz lesz.


3. elválsz, de nem a kollegád miatt hanem mert nem jó a házasságod.


Vagy még egy utolsó, megprobálod a párodban a szépet é a jót keresni, elmenni szorakozni, kirándulni, egy kis izgalmat vinni az életbe vele.

2019. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, nem vagyunk házasok. 27 évesek vagyunk mindketten, bár nem tudom ez mennyit számít. Néha azt érzem ez hosszú távon nem működne, és vont a kollégám nagyon, de mégis azt érzem folyamatosan hogy gondoskodnom kell a jelenlegi páromról, és nehéz legyűrni ezt az érzést. Emiatt nem tudok dönteni.
2019. ápr. 17. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

A szerelem mindig elmúlik. Mindig.

Nem tudom mi a f*** van a világgal, miért nem mondja ezt ki, sem a szülők a gyereknek, sem a "guruk"...mindenki azt tanácsolja, hogyha elmúlt, lépj tovább... aztán csodálkozunk hogy sekélyes érzelmi nyomorultak a fiatalok.


A szerelem elmúlik kb 2 év, helyette szeretet lesz és "gondoskodás a másikról". Ez a normális.


Én is szeretem a páromat. Nyáron egy másik lány iránt fellángoltam, de túlléptem rajta, nem ér annyit, emberileg ő kell nekem, aki velem van.


Ne legyél h***e.

2019. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!