Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen férfi hagyja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi hagyja magát irányítani ennyire? A barátnője mondja meg mit csinálhat.

Figyelt kérdés

Interneten például ki kellett törölje a nem rokoni női ismerőseit, nem beszélgethet más nőkkel semennyire sem. Egy társaságban folyamatosan a barátnő mellett kell lennie különben hiszti van.

Titokban jár már el találkozni a haverjaival és iszogatni is.

Ezt hogy tűrheti el egy férfi? Már több mint egy éve.



2018. aug. 10. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%

A férfiasság egyik alapköve, hogy nem hagyjuk magunkat irányítani, hanem kézben tartjuk a dolgokat.


A kérdésesben említett fiú egy tipikus papucs, és nem nevezhető férfinak.


29/F

2018. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Fogalmam sincs. Ha nincs bizalom, megette a fene.

32/f

2018. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Hát,elég gyenge jellem.Normálisan a férfit illeti meg az utolsó szó joga.Mégiscsak ő a családfenntartó.
2018. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Örül hogy évekig tartó kőkemény küzdelem után össze tudott kaparni egy ilyen hárpiát és legalább végre jut neki egy biztos luk ,sok évi majomcsapdázás után. Ennek fejében kb mindent megtesz ,a nő minden szavára ugrik ,és lemegy kutyába. Látott ilyet a történelem sokat, és látni is fog.
2018. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Aztán, majd rinyál a nő ha megcsalják.
2018. aug. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerelmi kötés van rajta és szexuál mágia, ami miatt valószínűleg potenciájával gondok lehetnek az adott férfinak, vagy már inkább az impotencia felé hajlik.

A baráti kapcsolatain meg rontás.

2018. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nyugodtan felakaszthatja a tökét a falra, azt ha kell arra a 15-20 percre vegye fel.

Azt hogy sok mindent megteszek egy nőért, nem azt jelenti, hogy papucs vagyok. Röviden és tömören az ilyet nem neveznék férfinak

2018. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
43%
#5: Dehogy. A nő fogja megcsalni a férfit. Ezek mind ilyenek. Orrba-szájba féltékenykednek ezerrel, miközben ezer éve csalják a párjukat.
2018. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a sogorom ilyen... Egyszerüen nem ihat meg egy sört semmit ha az asszony nem engedi.. Annyira engedelmeskedik hogy sokszor mondom a páromnak én ezt nem èrtem.. Ha pasi lennék tuti nem hagynám magam.. Nekem sose jöttek be az olyan pasik akik papucs tipusok egy férfi legyen határozott ès igenis áljon ki magáért... Èn elvárom a páromtòl is hogy ha vapamiben nem èrtünk egyet igenis áljon ki a vélemènye meg maga mellett is ha ugy érzi igaza van :)
2018. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Olyan, akinek ráléptek a tökére.

Hogy miért ilyen, az már kicsit (mély)lélektan, családi minták is lehetnek mögötte.

2018. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!