Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinaljak hogy visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 honapja szakitottam de már rajottem hogy hulye voltam most megbeszeltuk hogy lassu leptekben de probaljuk meg újra mivel azt mondta o is szeret még de nem tudja hogy mit akar. Csak attól félek hogy mivel engem ismer en nem tudok újat mutatni es kozben meg beszelget lanyokkal es ok ujak izgalmasabbak
2019. júl. 21. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Ha valóban ő is szeret,ahogy állítja,akkor nem ismerkedik másokkal,és nem tart unalmasnak sem.De ha tényként tudod,hogy beszélget,vagyis ismerkedik más lányokkal,akkor nem szeret.
2019. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor ne csinálj semmit.

32/f

2019. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!