Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam 1 sráccal aki nekem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam 1 sráccal aki nekem is nagyon tetszett. Vki azt mondta h megcsal, és én szakítottam vele. Pedig nem csalt meg. Szerintetek mit csináljak h visszaszerezzem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Mutasd meg neki a melleid.
2009. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszélned kellene vele és elmondanom neki az igazat.

Nem kellett volna rögtön szakítani, először rá kellett volna kérdezni, próbáld meg elmondani hogy azt hallottad, megcsal, és azt hitted nem bízhatsz meg benne, de kiderült, hogy tévedtél, és szeretnél magatoknak még egy esélyt. Nagyon tömören ennyi. Fejtsd ki, mit érzel, és hogy fontos neked.

Remélem újra kezdhetitek.

Sok sikert!

2009. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Pff...így járnak ezek a mai lüke csajszik, barátnőjük vagy valaki telebeszéli a fejüket, aztán meg hülyeséget csinálnak. Ha neked azt mondják ugorj a kútba, akkor beleugrasz!? Saját érzéseidre kellene hallgatnod, nem mások baromságaira!

Azért válaszolok a kérdésedre is: Esélytelen már a dolog, megaláztad a srácot azzal amit csináltál, ha van ey kis esze és valszeg van, akkor messziről elkerül téged!

22/F

2009. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Igen, én is utálom ezt.. A kib*szott ribanc barátnők telebeszélik a másik fejét, és hopp... Elhiszik. Gyenge sz*rok vagytok, gyenge sz*r vagy Te is. Bocs.
2009. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!