Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy visszaszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy visszaszerezzem a volt barátom?!

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzet, és ez nem rizsa, komolyan kérdezem, bármit megtennék érte, szóval az válaszoljon, aki nem fog lebeszélni róla!

Fél éve nem beszélünk, még nagyon szerelmes vagyok belé, de ő megsértődött rám(kiábrándult belőlem), és ezután nem érezte, hogy nagyon hiányoznék neki. Természetesen azért szeretett. Velem akarta leélni az életét(mondta, és ezért nagyon nehezen szakított), de ő olyan típus, hogy ha egy kicsi bökkenő is van a kapcsolatban, inkább szakít, minthogy megoldja a problémákat.

Hogyan szerezzem vissza?

Érzem, tudom, hogy nekünk együtt van dolgunk.


2011. aug. 7. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Fájó szívvel olvasom a soraidat. Én is hasonló helyzetben vagyok a barátnőmmel, akit még mindig nagyon-nagyon szeretek. Semmiképp nem akarlak lebeszélni. Viszont konkrét tanácsot sem nagyon tudok mondani. Talán, mondd el neki, mit érzel.

"Érzem, tudom, hogy nekünk együtt van dolgunk."

Ez nagyon szép, nekem nagyon tetszik!

2011. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olyan pasit ne akarj visszaszerezni, aki minden "bökkenő" esetén szakítással fenyegetőzik.
2011. aug. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm szépen a válaszod :)

Második: még fiatalok vagyunk, és ez talán emiatt volt nála.

De én szeretem őt, ezért kérek itt segítséget, hiszen már minden reményem elvesztettem. Mikor szakított velem, azt hittem, meghalok.

Élek most is, csak nincs lelkem. Nem vagyok boldog, sőt, már érzelmeket sem táplálok senki és semmi iránt/miatt.

2011. aug. 7. 10:22
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha eltelt fél év, akkor talán felhívhatnád, vagy írhatnál neki. De ne nyomulósan. Aztán meglátod, hogy alakulnak a dolgok.
2011. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ehhez mit szóltok, ha ezt írnám, ez nagyon gáz?

Szia, szerintem beszélhetnénk valamikor, ha benne vagy, írd meg, hogy neked mikor jó :)

vagy valami ilyet

2011. aug. 7. 11:17
 6/17 NoodIy ***** válasza:
Mi volt az a kis bökkenő, mert azért nem mind1, hogy késtél egy randiról, vagy lefeküdtél egykét haverjával...
2011. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is volt ilyen. Tök hülye voltam, és fiatal. Lényeg a lényeg, hogy már csaknem egy éve együtt voltunk, de én valamilyen szinten szabadságra vágytam. Na nem kell nagy dologra gondolni, csak arra, hogy más lányokra is rá tudjak nézni lelkiismeret-furdalás nélkül. És a legkézenfekvőbbnek a szakítás tűnt. Talán életem legnagyobb hibája volt. De utána pár hónappal később újra összejöttünk, szerencsére. Szóval kicsit magamra emlékeztet ez a srác, és azt mondom, hogy mindenképp érdemes megpróbálni, mert sokszor már csak a büszkeséges múlik a dolog.
2011. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A problémánkat nem szeretném leírni, mert eléggé bonyolult. Nem tudom, hogyha kiszeretett belőlem,akkor van-e még esélyem, de azért megpróbálom.
2011. aug. 7. 11:38
 9/17 anonim ***** válasza:

Majdnem ismerős a helyzet, engem most hagyott el a barátom... elvileg nem szeret, de a viselkedése, ahogy velem bánt, rám nézett, mást mondott a számomra. Egyik napról a másikra meghülyült és szakított velem... na mindegy, lényeg hogy én is szeretem még a barátom... Én is tudom, hogy együtt van dolgunk már a találkozásunk sem lehet véletlen...

Szerintem az amit tervezel hogy írsz neki végül is jó, ha már hajlik a találkozásra akkor gondolom úgyis tudja hogy miről szeretnél vele beszélni... és ha találkozik veled akkor szerintem ő is szeret! Ha van fejlemény tájékoztass! :)

2011. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszod.
2011. aug. 8. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!