Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Maradjak vagy lépjek az új élet felé?

Figyelt kérdés

A párommal 9 éve vagyunk együtt. Ez idő alatt már szakítottunk párszor, de mindig visszataláltunk egymáshoz. De legutóbb kiderült, hogy ő már többször is megcsalt és nem tudom, hogy még tartanak-e ezek a kapcsolatai azóta is és csak hazudik nekem vagy tényleg lezárta őket. Szakítani nem akar, mert "miért szakítana, neki nincs problémája". Én nagyon ragaszkodok hozzá, de sajnos nem tudok már bízni benne és nagyon sokat gyötröm magam már miatta, annyira, hogy ez a stressz már kihatott az egészségemre. Anyumék se könnyítik meg a helyzetet, mert szerintem még éntőlem is jobban szeretik a párom, foggal-körömmel ragaszkodnak ők is hozzá (anyum napi szinten beszél vele, velem meg alig).

Vidéken lakunk, de most adódott egy olyan lehetőség, hogy a cég ahol párom dolgozik (másik város), szinte ingyen biztosítana nekünk lakást, így én is könnyebben találnék munkát, mert ahol jelenleg vagyunk, itt semmi sincs... Persze rettegek attól, hogy mi van ha megint megcsal, mit fogok akkor tenni... Emiatt Budapestre is jelentkeztem állásra és lenne is hely, de nem tudom mit csináljak. A szívem maradna, de az eszem azt súgja vissza se nézzek, kezdjek új életet és hagyjak magam mögött mindent. Mennék, de visszatart a félelem, mi van ha egyedül maradok és megbánom a szakítást?

Ti mit tennétek? Volt már valaki hasonló helyzetben? Aki igen, annak hogy alakult utána az élete? Megbánta vagy örült, hogy lépett?


2019. júl. 23. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el a félrenéz,és tedd te ua azt.Dugni míg az élet véget nem ér.Én is tenném de a gerincem már nem engedi
2019. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra fogadhatsz nyugodtan, hogy bárhová is költözöl vele, újra és újra megcsal majd. Ilyen a jelleme, ez nem fog változni

Én lépnék az új élet felé, az nem tartana vissza, hogy lehet többé nem lesz senkim. Egyedül is boldogabb lennék, mint egy ilyen embernek nevezett ösztön lénnyel.

2019. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt hogy 28/N
2019. júl. 23. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Hogy maradnál 28 évesen egyedül?

Túl fiatal vagy, hogy egy ilyen senkiházival maradj. Ne figyelj a szüleidre. Éljenek ők vele, ha akarnak. Egyáltalán tudják, hogy többszörösen megcsalt? Ha mellé állnak ebben a helyzetben is, akkor valami nagyon nem stimmel velük.

Kezd új életet, legyél egyszer te is önző és hagyd magad mögött a várost és ezt a szemetet.

Sok sikert!

2019. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátor kilépni.Egyedül még mindig jobb,mint megalázva egy kapcsolatban.Nem fogsz társ nélkül maradni!Tuti,hogy nem.
2019. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nem fogod megbánni a szakítást. Te magad irtad hogy nem bízol benne, es stresszes vagy tole. Csak képzeld el mi var rad ha vele maradsz. Gyereket szulsz neki, o ujra es ujra megcsal, mig nem talál magának valakit akire lecserel teged, es ott fogsz egyedul maradni. Vagy van a masik verzió hogy szakitasz vele, ez a sok stressz teljesen megszűnik. Es adsz magadnak egy esélyt hogy megismerkedj olyan emberrel aki tenyleg szeret.
2019. júl. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szereted még ezt az embert, vagy csak az emlékekben élsz? Ha még igen, akkor adjál neki egy esélyt. Először ijesszél rá, hogy szakítani akarsz. Pár hétig viselkedjél is így. Ne tegyél érte semmit, ne adj neki semmit. Majd meglátod hogyan fog kaparászni érted. Amikor már úgy érzed, hogy eljött az idő, üljetek le és beszéljétek át a kapcsolatotokat. Állítsatok fel szabályrendszert, hogy kinek mi lesz a feladata, mekkora a szabadságotok (barátok, bulik, stb). Tehát alakíts ki egy olyan környezetet, amiben újra boldog lehetsz.
2019. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj Budapestre!


Amint megvan a fix állásod, kezdésnek találj egy jó kiadó szobát, ahol normális lakótársaid vannak.


Innen már ki tudsz indulni. Megszedni nem fogod magad, de lesz lehetőséged továbblépni.

2019. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!