Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti voltatok ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok ilyen helyzetben? Hogy tudtátok megoldani?

Figyelt kérdés

Igaz mi a párommal nem vagyunk házasok,de most ott tart a kapcsolatunk,hogy én nagyon afelé hajlok elhagyom. Több mint egy hete nem beszélek vele,tegnap kezdtünk el megint beszélni mert ő keresett engem ebben az egy hétben,igaz 3 napig nem írt de instagramra kitett egy közös képünket beszerkeztve egy szívbe.

Február óta ismerjük egymást,de csak júliusban mondtuk ki,hogy járunk,mert olyan egyértelmű volt,hogy mi együtt vagyunk. Az elején minden szép és jó volt ,de már hónapok óta a viták mennek. Minden kis sz@ron összeveszünk,és olyankor csúnyákat mondunk egymásra amit utána megbánuk,és szomorúak vagyok,dühösek h megint ez van de pár nap múlva kezdődik minden elölről. Egyik nap egymás karjaiban vagyunk,a következőben meg már öljük egymást és ez mindkettőnket kikészít. A problémák: nagyon keveset tudni együtt lenni,talizni a távolság miatt főleg így,hogy ő most munkanélküli. Szeretnék összeköltözni de nincs rá pénz. Az is probléma,hogy 30 éves létére gyerekes,a múltban él,nem képes áldozatokra,kompromisszumra és tőlem kérdi mit kéne tennie mert ő nem tudja. A családjában is folyamatosak a viták,napi szintű. Engem még be sem mutatott a barátainak,ismerőseinek, családjának, ami nekem rosszul esik mert szerinte ez nem fontos. És ha ezek nem lennének elegek egy harmadik félis itt van,az exe. Sajnos biztosra nem tudom mi van köztük,ő azt mondja már nem is beszél vele,engem szeret,velem akar lenni és még ma is ezt mondta,és a lány is azt mondta semmi köze hozzá,mégis olyanokat irogatott a csajnak,hiányzik neki,sokat gondol rá,milyen aranyos,és folyton arra kérte találkozzanak és egyszer (ő ezt mondta)találkoztak is de semmi nem volt már akkor köztük,még nálunk én kértem mindig hogy találkozzunk. De ha nincs köztük semmi a párom mit keres hajnal 1-2 órakor még facebookon? És miért nem képes kitörölni őt sem Face -ről,sem a telefonjából,sem az agyából sem a szívéből? De van mikor meg 14-16 óráig fel sem megy. Pl ma is így volt. Úgy érzem nem szeret,semmibe vesz mert ha kérek tőle vmit nem tartja be vagy csak 1-2 napig. Most ha rá gondolok nem szerelmet érzek. Ellenkezőjét és fogalmam sincs mit tegyek. Azt nem tudnám elviselni ha mással lenne,de azt sem tudom mondani kezdjük újra. Nem lenne őszinte.

Ti esetleg voltatok hasonló (érzelmi) helyzetben? Hogy sikerült megoldan? Mit tettetek?



2014. nov. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat, ahol szerelem van, megértés, az szárnyakat ad, és nem lehúz.

Nem tudsz vele élni. Nélküle tudnál?

30 éves, és gyerekes. Társ lenne az ilyen?

Nem tudja, hogy mit kéne tennie?? Nincs szükséged egy ilyen

"szerelemre". Mert hiába érzed úgy, hogy szeret, tettei nem ezt bizonyítják. Társ, és nem egy ilyen se vele, se nélküle kapcsolat.

Szívbe keretezett kép pedig kevés a boldogsághoz, ha nem beszéltek, nincs közös témátok, gyerekes, nem találkoztok,

másnak teszi a szépet.

Ne hagyd már megalázni Magad!

2014. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem kapcsolat..

en is februar ota ismerem a baratom. de ha még mindig koze lenne az exehez vagy ilyeneket tenne amiket irsz, hogy nem vallal fel, nem mutat be..

stb

nem erdekelne mit tenne ki instagramra, ennek szerintem nincs jovoje, es ezt a te szavaidbol erzem, hogy te is igy gondolod...

en a helyedben kidobnam. nehez lesz, ki tudja meddig leszel utana egyedul. de mèg mindig inkabb legyel szingli, mint boldogtalan egy kapcsolatban.!

ja az meg hogy 3napig nem ir, nem keres... hagyjuk mar, ha szeret valaki akkor ez nem fordul elo. oke hogy nem tudtok talalkozni surun, de attol mèg kene hogy erdejelje hogy mi van veled, milyen napod volt.

hany eves vagy?

lehet arra kellesz hogy villogjon a volt no elott.. feltekennye tegye.

ki tudja.. dobd ki

2014. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi te hàny èves vagy?
2014. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus....menjen az exk..jához ha az kell neki-.-"
2014. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat!Ne is pazarold rá az időd!
2014. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!