Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a szeretőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szeretőmnek, hogy én nem akarok vele kapcsolatot, csak ő gondolja azt?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel párszor már voltunk együtt, egyébként jó ismerősök voltunk előtte vele. Legutóbb azt mondta, hogy ki kell hogy habarodjak belőle és mi nem jarhatunk (korkulonbseg miatt), mert ez nem helyes amit csinálunk.

Hogyan fogalmazzam meg hogy en nem szerettem belé, csak egyszerűen jól érzem magam vele és jó vele az ágyban?


2019. júl. 25. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Ez az egész nem fair. Nem értem miért nem keres mindkettőtök normális kapcsolatot... Ezzel egyikőtök sincs előrébb.


Nem akarok rosszindulatú lenni, de most az lenne az igazságos, ha ő addig variálna, amig beleszeretsz, és utána szakítana... akkor értenéd meg milyen igazán szeretni valakit, és elveszíteni.. (bocs)

2019. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogyan mondd el neki? Hát úgy, ahogyan ide leírtad. Mi ebben olyan bonyolult?
2019. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerető az csak egy szerető. Nem kell titkolózni, meg szégyenkezni előtte. Ahogy ide leírtad, pontosan úgy mondd el neki is. Nem bonyolult ez.
2019. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Inkább azon kéne gondolkoznod, hogy az uradnak hogy mond el , hogy félrekúrsz.
2019. júl. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
olvasd fel az utolsó mondatod az az első "hogy" utántól :)
2019. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ordít a mondatból hogy szerelmes vagy!Ne hazudj magadnak,meg másnak nem.Sajnálom hogy ezt írom,de te nem érdemelsz meg egy pasit sem.Lehet a párod meg napi 16 órát dolgozik rád,te meg cserébe félreszúrsz.
2019. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem említett semmi olyat amit írtok. De miért fáj nektek ha félrekúr? Nincs magánéletetek? Irigy kutyák!
2019. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Aztán mond meg miért is lennék irigy kutyák?? Erre az életre? Vagy hogy szeretőt tart?? Szerintem nőként senkink nem okozna gondod , hogy tartson egy dugópajtit.
2019. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Egyikőtök sem akar többet a másiktól mint időnként pár kellemes órát. Ezt mondta Neked a pasi, és Te azon gondolkodsz,hogy mond el Neki ugyanazt amit Ő is kijelentett?


Ahogy írják, egyszerűen:Te sem szeretnél többet Tőle.


De én is azt sejtem,hogy Te többet szeretnél és a pasi ezt észrevette, ezért jelentette ki,hogy nem járhattok együtt.


Korkülönbséges kapcsolat, gondolom a pasi fiatalabb.

Ettől működhetne, bármerre van a +kor.Viszont ha az érzelmek hiányoznak egyik részről is, már nem megy, és itt ez állhat fenn.

2019. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Khm-khm...

“Figyelj Béla, az a helyzet, hogy én nem akarok veled kapcsolatot, csak te gondolod azt. Nem szerettem beléd, csak egyszerűen jól érzem magam veled és jó veled az ágyban.”

Szívesen.


U.i.: azért az elég furcsa, h ezen agonizálsz, h egy ilyen egyszerű dolgot hogyan mondj el neki... biztos vagy benne, h nem “habarodtál bele”?

2019. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!