Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztényként nőttem fel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztényként nőttem fel. Most viszont normális kapcsolatot akarok.25F (? )

Figyelt kérdés

Szóval röviden. 25 éves férfi vagyok, tizenegynehány éves korom óta keresztényként éltem, tehát még szűz vagyok.

Ebben a szellemiségben nevelkedtem, ilyen körökben nőttem fel. Mostanra jutottam el oda, hogy én ezt nem biztos, hogy nagyon folytatni akarom. Tetszik sok dolog a kereszténységben, de elég sok dolog nem. Nem szaporítom a szót, a lényeg, hogy normális párkapcsolatot szeretnék kialakítani, házasság előtt együtt szeretnék élni a párommal, hogy megtudjam passzolunk-e, és minden ilyesmi, amit a józan ész ezzel járónak társul.


Szerintetek őszintén mondjam el társkeresésnél, hogy ez a helyzet? Nem vagyok tökkelütött bénázós fajta, nem azért nem feküdtem le eddig senkivel, mert nem volt rá lehetőségem.

Most se szeretnék egyéjszakás kalandot, párkapcsolatban szeretném elveszíteni a szüzességemet is, olyannal, akit szeretek.


A korombeli lányok hogyan viszonyulnának egy ilyen helyzethez? Lenne, aki elfogadná?


2017. dec. 24. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Első tanács: A misszionárius póz nem abból áll, hogy közben a Szentírásból idézgetsz.
2017. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 voltam, mikor megismertem a barátom, aki 22 volt és szűz. Nme kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
2017. dec. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyit számít a véleményem. 29 éves nő vagyok, és már "elkeltem". Szerintem a szüzességeden nem érdemes rugózni. Azon viszont gondolkozz el, mennyire tudsz kiállni magadért, az új elveidért a családoddal szemben. Mennyire fogadja el a családod, hogy más értékek szerint akarsz élni, mint ők? Mennyire fogsz tudni kiállni a barátnődért? Mert ha hazaállítasz azzal, hogy Te házasság nélkül együtt akarsz élni a lánnyal, számíthatsz a rosszallásukra. Esetleg nem látják majd szívesen a barátnődet. Ez rengeteg konfliktust szülhet. Könnyen kerülhetsz válaszút elé. Amikor választanod kell a családod és a szerelmed között. Fogod tudni kezelni ezeket a helyzeteket? Mindenesetre türelmes barátnőre lesz szükséged.
2017. dec. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből ezzel a ténnyel indítanod az ismerkedést. Viszont ha feljön ilyen téma, akkor mindenképpen legyél őszinte. Az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban szerintem. Például én ezt mindenképp értékelném, hogy elmondod. Illetve szerintem ez még mindig sokkal jobb, mint aki hetente váltogatja a csajait és számolni se tudja már, hogy hány nővel feküdt le.
2017. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Siman, de nem lenne hanem lesz, felteve ha tenyleg igaz, hogy nem vagy az a tokkelutott benazos fajta.

Az emberek nem a tokeletest keresik, abba semmi izgalmas nem lenne. Az ismerkedes nem ugy kezdodik, hogy amugy vallasos vagyok es szuz. Ezt ugyis erezni fogod, szerintem nalad mas problemak lesznek, pl. A fizikalitassal kapcsolatban, de lehet nincs igazam.

2017. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ur isteeeeen. .........

Xd sztem gaz irj privit

2017. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!