Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azok, akiknek későn alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akiknek későn alakul ki a szerelem! Kb. mennyi idő után szoktatok beleszeretni valakibe? Mennyi az az idő, ami után biztosra tu djátok, hogy sosem fog kialakulni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 28. 19:44
 1/2 Izabella220 ***** válasza:
66%
Nekem kellett 6hónap legalább, hogy eltudjam dönteni alakul e ez a kapcsolat. A szerelem meg sztem 9 hónap után mikor már megismerten, töltöttem vele minőségi időt.
2019. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En ha nem szeretek bele vkibe, kesöbb csak azert jön az erzes mert pont rossz passzban vagyok.


Ketszer is belefutottam ebbe. Amikor jozan voltam tudatos es magabiztos, mindkettöt elutasitottam, mert ismertem öket, nem passzolnak hozzam , nem az en vilagom, de amikor bajok törtentek velem es kicsit meggyengültem, megtörtem, igen-t mondtam, teret adtam az érzelmeknek. Talàn kapaszkodot kereshettem bennük, nem is tudom.

Muszàjkapcsolat volt részemröl mindkettö. Mindkettö kudarccal végzödött.


Normal esetben nalam nincs ilyen hogy majd kesöbb kialakul. Tesztelve ez is. Adtam eselyt egy sràcnak mert megbecsültem de honapok mulva sem jött semmi söt csak mègjobban eltàvolodtam. Egy év mulva feladtam hogy en valaha is szeretni fogom. Szakitottam.


Es az olyan kapcsolatokban sem hiszek amikor jönnek ezzel a "szeretlek de nem vagyok szerelmes"dumàval. Jol hangzik, illetve ugy hangzik mintha meg lehetne érteni mondjuk egy 20 éves hàzassàgban. Csak epp a kiábràndito igazsag az, aki ilyet mond az màr csak lakotàrs extràkkal.

2019. szept. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!