Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan vannak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak ilyen helyzetben mint én? Emiatt utálni ennyire valakit?

Figyelt kérdés

A szüleim és nagyszüleim szinte utálják a páromat. Azt mondják azért mert bunkó és tiszteletlen. Semmi más gondjuk nincs vele azt mondták de ahányszor beszélek velük mindig felhozzák a párom a semmiből és mindig csak a rosszat kapom pedig nem beszél a párom velük egyáltalán.

Apám felöli részről szeretik őt és a párom is szereti a nagyszüleimet. Az előző párom tisztelettudó volt de örültek nagyon neki mikor bejelentettem hogy szakítottunk mert hogy nem hozzám való.. a mostani párom teljes mértékben megfelel nekem és imádom őt ő is engem velem nagyon romantikus és kedves mindig


2019. júl. 29. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Anyád felőli részt nem kell látogatni.

End of story.

2019. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

"Azt mondják azért mert bunkó és tiszteletlen. "

Gondolom igaz, és nem ok nélkül utálják. Akkor bizonyítsa be az ellenkezőjét, ilyen egyszerű.

2019. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

"a mostani párom teljes mértékben megfelel nekem és imádom őt ő is engem velem nagyon romantikus és kedves mindig"


Akkor mi a gond???

Olyat mondanak a párodra ami neked nem tetszik, felállsz és otthagyod őket. Anyám, pár hónap alatt megtanulta, ha engem látni akar, beszélni velem, akkor a páromról nem mond rosszat.

2019. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak ilyen helyzetben mint én?


Egyetlen egy páromat sem kedvelték a szüleim. Pedig mind kultúrált, tisztelettudó volt velük. A mostani párom sem szeretik. Soha, senki nem tetszett nekik.


Párt magának választ az ember, nem a szülőknek, nem a környezetének.

2019. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1# +1
2019. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!