Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben, végleg vége, komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat ( 20 évesek vagyunk mindketten,és LÁNYOK)

Több, mint 2 éve ismerkedtünk meg egy társkereső oldalon, és rá 3 hónapra össze is jöttünk, egészen 2,5 héttel ezelőttig tartott is a kapcsolatunk.

Az elején nagyon jól indult, bár távkapcsolat volt ( ő Pest, én vidék)

Kezdetben a 3 hónap alatt csak interneten keresztül beszélgettünk, de már akkor egymásba szerettünk és az első találkozásunkkor már tudtuk, hogy együtt kell legyünk. Aztán jöttek a problémák, bevallom sokat hibáztam, volt nem egy hazugság a kapcsolatunkba ami Őt nagyon megviselte, igazából onnantól érződött is a kapcsolatunk végéig. Nem bízott bennem többé, legalábbis biztosan nem 100%ig. Neki is voltak kisebb hazugságai, viszont ezeken tovább tudtam lépni. Aztán mindennaposak lettek a veszekedések hétköznap ( ilyenkor nem találkoztunk, csak hétvégén, viszont ha együtt voltunk minden tökéletes volt.)

Június végén azt mondta, szakítani akar. Nagy nehezen rávettem, hogy személyesen beszéljük ezt át, felmegyek hozzá. Igyis történt, majd ismét megerősítette álláspontját, váljunk el egymástól. Elfogadtam a döntését, de onnantól kezdve csak sírni láttam, másnap el is mondta, úgy érzi megbánta, én persze nem is gondolkodtam a válaszon. Majd most Július 10-én ismét azt mondta, nem megy. Persze a kontaktot úgy ahogy tartottuk, egyszer részegen irogattam neki, ahol ismét elmondta, úgy érzi ez a helyes döntés. De reméli egyszer még találkozunk stb.

Majd ebből szünet lett... Azt mondta majd eldől. Persze én reménykedtem, próbálkoztam, de úgy éreztem elegem van, nem sírok többet, bulizom, jól érzem magam. Egy exemmel voltam együtt egy házibuliban, de nem történt semmi, csak egy átlagos kommunikáció történt.

Ma beszéltem a barátnőmmel, mert hétvégére terveztünk egy találkozót, addigra eldontjuk merre tovább.

Az a meglepetés ért, hogy azt mondta nem akar velem lenni, nem akarja, hogy közöm legyen hozzá, nincs mit megbeszélnünk, azzal, hogy az exemmel buliztam felettem az i-re a pontot. Ezek ellenére úgymond "kiharcoltam", hogy találkozzunk, amibe bele is ment. Sőt, augusztusban nyaralni megyünk együtt,azt mondta úgy mint 2 normális ember ellehet menni. Azt mondja nagyon jól el van egyedül.

Létezik, hogy ez ennyi volt? Hogy tényleg nem erdeklem már, és ne is próbálkozzak? Elnézést a hosszú szovegert, de ez előzmények nélkül még zűrösebb lett volna.


2019. júl. 23. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy latin szappanopera. Ha 3 hónap alatt már itt tartotok, hogy lenne ez jobb a távolság miatt a jövőben?
2019. júl. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, de abszolút nem értelmezted az egészet, amit leírtam. Majdnem 2 éve együtt vagyunk, illetve nem is a tavolsaggal kapcsolatban vannak problémák.
2019. júl. 23. 01:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent leírtál, csak a lényeget nem. Egyébiránt ha nem érdekelnéd, akkor nem menne el veled nyaralni.
2019. júl. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, igazad van. Gyk-s létemre már azon gondolkodtam milyen szöveggel lehetne befűzni téged.
2019. júl. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged, de azt hiszi, te kevésbé őt. Úgy látom az írásodból, talán igaza is van. Hagyd elmenni.
2019. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért tettem fel a kérdést, talán itt várok megerősítést arra, hogy nem gondolja komolyan amiket a fejemhez vágott, mert nem akarom elfogadni, hogyha tényleg ezt érzi. Csak számomra furcsa és érthetetlen, hogyha neki tök jó egyedül, nem akar velem lenni, elmúltak az érzelmei, és nem akar tőlem semmit, akkor mégis miért megy bele egy egész hétvégés találkozóba, ahol együtt leszünk péntek estétől vasárnapig,illetve miért megyünk közösen nyaralni. Persze leszögezte, ne is próbálkozzak, nem fog változni semmi. És hogy én már túl sok fájdalmat okoztam neki, ha nem lett volna szerelmes már fél év után otthagyott volna. Viszont én bármire képes lennék, ha valahogy még meglehetne menteni, és látnék esélyt rá, hogy nem csak beképzelem, hogy talán még ő is szeret egy kicsit.
2019. júl. 23. 01:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi járhat a fejébe, jó eséllyel ott is van zavar rendesen, nem csak nálad.

Rosszul eshetett neki, hogy te buliztal az exeddel, ez lehetett az utolsó csepp.

A talit értenem, beszeljetek, zarjatok le a sztorit, de ez a közös nyaralás....teljesen érthetetlen.

Arra gondolok, talán így akar "bosszút állni" , hogy elmentek együtt nyaralni, és lefog úgy.... xarni közben.

Nem tudom 🤔

2019. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én lennék a legboldogabb, ha érteném. 😶

De úgy látszik ki kell várnom a hétvégét, és talán előhozakodom a témával, hogy őszintén mit is érez, és mi lehetne kettőnk között. Csak nagyon félek a választól. Sokszor megbántottam, de az utóbbi időben végre sikerült változtatnom a dolgokon, de lehet sajnos későn. Pedig mindennél jobban szeretem, ebben nem kételkedem egy percig sem. A szakítás okai is zűrösek, mindig mást mondott, mára pedig már minden baj amit valaha is csináltam...

2019. júl. 23. 01:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Tipikus „se veled - se nélküled” kapcsolat. Jobb minél előbb kiszállni belőle, mert ez csak időpazarlás jelenleg. Még ha jó a szex, akkor is érdemes teljesen megszakítani az ilyen kapcsolatot!
2019. júl. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fúj de beteg vagy!
2019. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!