Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném ismét visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ismét visszahódítani a lányt több hónap után, lenne értelme szerintetek vagy sem? Részletek lent.

Figyelt kérdés

28 éves férfi vagyok és a lány is 28 éves. Győr fele lakunk egy kb 10 ezres városban.


Januárban ismerkedtünk meg és egy rövid 2 hónapos kapcsolat volt. Vége lett, mert túlságosan megszerettem és elég gyakran látni akartam, amitől ő besokkalt, mert még nem volt azon a mély érzelmi szinten mint én. Másrészt az utolsó napokban az exével is elkezdett találkozni, amit én totál véletlenül észre vettem. Ez nagyon fájt aminek hatására még lúzerebbül viseledtem.


Nehezen dolgoztam fel, mert nagyon megszerettem, így a szakítás után szándékosan kerestem az olyan szituációkat ahol találkozok vele. Ez nem bosszúból ment, csupán ilyenkor még jobban fájt és így kínozva magam öltem ki az iránta érzett érzelmet.


Na így hónapokkal később bölcsebb lettem, átlátom a szituációt, mit hol rontottam el. A lány is külön ment az exétől, akivel összejött közvetlenül utánam.



Bő 1 hónapja felköszöntöttem és beszéltünk pár szót. A beszélgetés hamar elhalt ha én nem írok, csak válaszolgatott. Felajánlottam neki, hogy biciklizzünk egy kört és beszélgessünk.


Itt kibukott a dolog és felhozta, hogy semmi kedve még egyszer bele menni, mert ahogy ő tapasztalta "nyomoztam utána".


A nyomozós dolog tényleg hülyeség volt, de mint írtam nehezen dolgoztam fel és sokszor tudat alatt kerestem szándékosan az ilyen szituációkat, mert nehezen dolgoztam fel.



Mit gondoltok, lenne értelme próbálkozni visszaszerezni őt, illetve mit gondoltok erről a szituációról? Hogyan lehetne ha igen?


2019. jún. 30. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs.Nem szeret,és nem érdekled.A nyomozás is csak kifogás.Ennek ő csak örül,mert ürügyet szolgátattál,és nem kell tùlmagyarázni miért nem akar veled lenni.
2019. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni. Csak jót akartál, ezt megértheti. Sok voltál és nagyon ráakaszkodtál, ez nem tetszett neki. Ezen változtass. Ígérd meg neki, sorold fel a hibáid. Ha látja hogy hajlamos vagy megváltozni, lehet még esélyed.
2019. jún. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Ezt elbtad. Tanulj a hülyeségedböl. "hülyeség volt, de mint írtam nehezen dolgoztam fel " és azt hiszed ez elfogadhato? Leszrtad, hogy ö mit érez, gondol. Csak a saját szempontjaidat nézted.
2019. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a kudarcot, komolyan. De ez innentôl fogva zaklatás.

Remélem, nem annyira komoly, hogy te idegileg menj rá, a lány esetleg miattad veszélyben éljen.

Felejtés, bulizás, egyéjszakás, antidepresszáns, pszichoterápia, haverok, elfoglaltság, új nôk.

2019. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!