Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok valakibe, aki ugyan nagyon jóban van velem és láthatóan kedvel, de ő mást szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akibe hosszú ideje kínzóan szerelmes vagyok. Állandóan ő jár a fejemben, egyszerűen fáj szeretni, de az érzéseimen sehogyan sem tudok változtatni. Nagyon jóban vagyunk és rengeteget beszélgetünk, elmondta nekem a legféltettebb titkait és azt, hogy szerelmes...egy nőbe, akit nagyon kedvelek magam is, de...nem én vagyok az és ez fáj. Úgy érzem, hogy ez az érzés eléget, nem mondhatom el neki mit érzek, fogalmam sincs mit tegyek. Egyébként azt hiszem, hogy az említett nő nem viszonozza az érzéseit, de ha viszonozná sem lehetne köztük túl sok mimden, mivel a nő házas...persze a mai világban nem zárja ki egyik a másikat, de tegyük fel, hogy konzervatív értékrendű emberekről van szó. Nagyon megköszönném az építő jellegű tanácsokat...

2019. ápr. 9. 22:55
 1/6 A kérdező kommentje:
25 éves nő/lány vagyok, nem tudom, minek számítok :)
2019. ápr. 9. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.. erre Egyébként nem igazán lehet építő jellegű tanácsokat mondani. Nyilván szép és jó lenne ha valahogy összejönne de szerintem akkor jársz a legjobban ha nem kínzód magad ezzel és megpróbálsz rajta túllépni és elfelejteni őt.
2019. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De minden bizonnez csak úgy menne, ha a barátságat is elveszteném.
2019. ápr. 9. 23:01
 4/6 A kérdező kommentje:
*bizonnyal ez
2019. ápr. 9. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelni kell, hogy azért lettetek barátok, mert az egyik vagy tán mindkettő fél vonzódott a másikhoz... vagy azért mert tök jól kijöttök és ebből alakult ki az egyik oldalon több.

Verzióként más-más út a járható. Utóbbinál, én többre értékelném a barátságot, mintsem hogy eldobjam a bennem zajló dolgok miatt. Bár nehéz, de nélküle nehezebb lenne és nyilván nem véletlenül alakult ki bennem az, ami a "semmiből". Kár lenne veszni hagyni. Majd jön valaki aki kitölti az űrt bennem és akkor tényleg tudunk csak barátok lenni. Vagy x év múlva talán valami más is, ki tudja.

Az első verzió azonban egészen más. Ott simán dobnám a "barátságunkat". Nem is kell szerintem indokolni, hogy miért.

2019. ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélnetek sem kéne.
2019. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!