Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok túllépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni egy férfin, aki kb.20 évvel idősebb nálam?

Figyelt kérdés

Ő a körzeti fogorvos. (Tudom, most jön majd az, hogy "Jaj, ez a dolga, hogy kedves legyen veled", "Mindenkivel így viselkedik" , "Fiatal vagy, tombolnak benned a hormonok, azért hiszed azt, hogy szereted" stb.)

Kb. másfél éve szeretem, nem mondanám fellángolásnak. Hiába nem látom, csak félévente egyszer-kétszer, mégsem tudok túllépni rajta. Egy ideig tök jó, olyan, mint ha már elfelejtettem volna, aztán nem bírom, annyira rossz, hogy nem tudja, hogy szeretem, egész nap rajta agyalok, nem tudok semmire koncentrálni.

Ti, akik hasonló helyzetben vagytok, mit gondoltok? Szerintetek minek köszönhető ez, hogy ennyire nem tudok túllépni rajta még így sem, hogy nem volt köztünk soha semmi? (Légy szíves ne kezdjetek el olyanokat írni, hogy "apakomplexus" meg stb, köszönöm szépen jól kijövök apukámmal, semmi köze nincs ehhez)


Mindenki válaszát/véleményét szívesen olvasom. Nagyon örülnék, ha olyanok is írnának, akiknek van/volt idősebb férfival kapcsolata, érdekelne a tapasztalatuk.


!!!Megkérek minden kedves férfit, hogy ne írjon privát üzenetet ismerkedés céljából, a kérdést nem ezért írtam ki.


Előre is köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!



2019. ápr. 5. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
AZért, mert nem pasizol be, nem szexel veled élő ember, nem érdeklődik, csak ő van. Azért.
2019. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Majd ha megismerkedsz valakivel és szerelmes leszel, akkor elmúlik.
2019. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
ja a fogorvosba kb mindenki bele tudna esni,sármos,okos,pénzes...szerintem minden 2. lány így érez ahogy te :D felejtsd el,ha lesz igazi barátod már csak nevetsz az egészen.
2019. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

OMG mi ez tinirovat?

Ennyire éretlen vagy, hogy csak külső alapján halálosan belészeretsz?

Hidd el, ha elmennétek randizni totál kiábrándulnál belőle. Csak egy képzetet kergetsz.

2019. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Nincs min túllépni, ugyanis sosem voltatok együtt.

Csak beképzeled magadnak.

2019. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Az apakomplexusos lányok pont, hogy jól kijönnek az apjukkal, ezért keresnek olyan férfit aki az apjukra emlékezteti.
2019. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha kavartatok volna, megérteném, sőt átérezném. Így viszont csak annyit tanácsolnék :nőj fel!
2019. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első válaszát adom, csak azért hiszed, hogy bele vagy esve, mert nincs más a közeledben potenciális jelöltként. Voltam én is így, bár az is igaz, hogy valamikor tizenéves koromban. Beleképzelsz sok mindent, amiknek köze nincs a valósághoz. Próbálj meg a körülötted levő srácokra koncentrálni, osztály-/csoporttársakra, vagy járj el szórakozni, akármi. Élj kicsit. Amint valaki felkelti az érdeklődésed, már nem fog érdekelni a doki.
2019. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!