Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de 99,9% úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de 99,9% úgy érzem már hogy nem lesz a barátnőm ne keressem többet?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben?
2019. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2019. aug. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megismertem fbon egy nőt akivel elég jóba lettünk.Ahogy teltek a napok/hónapok én kezdtem el többet érezni iránta, bajban volt valami miatt így mindig segítettem, mellete álltam.Tudja hogy szeretem mert elmondtam
2019. aug. 5. 09:37
 4/14 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem.

... neki de semmi reakció, pár napja próbáltam hozzá közeledni de semmi, ha jól értelmeztem a reakcióját ő nem akar tőlem semmit.

2019. aug. 5. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
De találkoztatok már?
2019. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, nem is egyszer.
2019. aug. 5. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele hogy mi van. Így legalább tiszta sor és annak függvényében tudod merre tovább hogy mit mondott. Addig szerintem felesleges letenni róla.
2019. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosan?
2019. aug. 5. 14:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Arra hogy hozd fel neki a témát, hogy mit érzel iránta és konkrétan szeretnéd megtudni az ő szájából hallva a dolgokat hogy ő mit szeretne hogy érez irántad, mert kétségek között vergődsz, ami nem túl jó érzés és hogy el tudd engedni vagy bármit tenni hogy neked is jó legyen, így ezt mindenképpen le szeretnéd tisztázni. Mivel ha nem a válasz, így könnyebb lehet más emberek társaságát keresni, ismerkedni, mivel nem szeretnéd hogy feleslegesen pazarold a drága időd egy reménytelen szerelemre ami sosem lesz igazi. Stb stb. Én mindenképpen igyekeznék megtenni azt hogy ezt így letisztázzam, mivel a saját érdekem is hogy könnyebb legyen.
2019. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nehéz lesz de megprobálom. Maximum ráírok ha nem tudunk össze futni.
2019. aug. 5. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!