Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet még esélyem? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? Hagyjam vagy keressem? Szeretem

Figyelt kérdés

Egy elég kellemetlen helyzetben vagyok és nem tudom mit csináljak.

Tisztában vagyok vele hogy betegesen féltékeny vagyok és a pasimmal emiatt sok vitánk volt de az utobbi 1hétben ez méginkább elfajult. Ő sohasem adott okot arra h kételkedjek benne...de én mindig piszkáltam ésbminden mozdulatába a megcsalást láttam bele.

2honapja költöztünk albiba.

Elöször higgadtan probált hatni rám...de Mondta hogy ha nem fejezem ve az ok nélküli gyanusitgatást akkor elhagy mert nem birja idegekkel.

Nem hittem neki.

De a szombat esti vitánk miatt tegnap (vasárnap) mialatt dolgiztam elcuccolt ideiglenesen az anyjához mert ott van hely neki. (elvált szülök) és máshova nem tud menni.


Persze nagyon megijedtem és eléggé gonolkodoba zuhantam.

Azonnal találkozni akartam vele hogy legalább beszéljük meg.

Beszéltünk is tegnap este. Meglepően higgadtan. Tehát sok mindent átrágtunk.


Az elején hajthatatlannak tünt hogy Ő ezt eldöntötte és igy nem tud élni mert nyugodt kapcsolatra vágyik..

Majd a végén ugy váltunk el hogy megölelt és -mivel mindketten sirtunk-. Mondta hogy nyugodjunk meg és hagyjuk leülepedni a stresszt és igéri átgondolja hogy ad.e még egy esélyt hogy leszokjak erröl...elmondta hogyva mai napig szeret de igy nem lehet élni és ez neki sokkkk. De most szeretne legalább az anyjánál nyugiban maradni pár napot mert ideges és idegesen nem akar lépni meg dönteni.

Megértettem és nem erőszakoskodtam tovább. De mondtam Neki hogy hazavárom.

Majd Hazajöttem az albérletünkbe.


Még csak egy este telt el nélküle..és nem találom a helyemet..nagyon hiányzik.


És tudom hogy sok mindent igértem Neki amit nem tartottam be és tudom hogy ok nélkül bántottam...de nagyon nehéz kivárni mit lép majd...és ugy sajnálom : '( pszichologzshoz is elmegyek...akarok vátozni


Tudom..tudom...megérdemlem. Igaz!

Amikor hazajöttem láttma hogy tényleg elvitte a lényeges homijait... És egy levél volt azvasztalon melyven leirta hogy szeret és nem felejt el de ez a sok vita és a féltéenységi jelenetek tönkreteszik és nekibtiszta a lelkiismeret...ne haragudjak de ezt nem akarja igy és végleges ne keressem. Ugy ezt napközben irta... De a fent emlitett személyes találkánk joval ezután történt.

Mobdjuk hiába beszéltünk...a levél miatt méginkább megijedtem.


De mit tegyek most addig amig lehiggadási idöt kért?

Hagyjam vagy keressem vagy várjak vagy mi a helyes???

Szeretem Őt


2016. jún. 6. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd, kérlek! Főleg ne 12-24 óra után rögtön. Hagyd légyszi pár napig. Maximum 2-3 nap után 1!!! sms-t küldj neki hogy még mindig szereted és várod a válaszát, de adsz neki időt. Most tiszta ideg, és tudom hogy a lányok rögtön meg akarják ezt beszélni, de a fiúknak meg kell egy kis idő. Foglald el magad, főzz, dolgozz, miegymás. De most hagyd gondolkozni.
2016. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj, te vagy az, aki az otvenes kolleganore feltekeny, es mar ezerszer leirtuk neked, hogy ez lesz a vege?

Amugy pedig arra amit te nyujtasz nincs szuksege a parodnak, ezt tartsd tiszteletben, es valtozz elobb magadert. Ha ez megvan, talan beszelhettek ujra.

2016. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia. Huu nagyonbköszi a választ!

Rendben. Akkor nem nyaggatom most 2napig. Ezidő alatt biztosan eldönti majd mi legyen.


Emélkeszem mondtam neki tegnap este hogy "de minek gondolkodási idő? Ugyis itt maradsz és ugyis vége.nem jössz haza"

Erre mondta hogy ne jósolgassak és ne tudjam már előre hogy "ugyis..."

2016. jún. 6. 10:23
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem igazán tudom milyen 50es nőröl irsz.

Nem keversz össze más kiiroval akinek hasonlo a baja mint nekem??

2016. jún. 6. 10:25
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tusom elfoglalni magam mert csak azt látom hogy mi mindent vitt el és ismét aluralkodik rajtam a szomoruság meg a pánik.

Semmire sem tudok koncentrálni, mert Ő jár a fejemben és nagyon hiányzik.

És tudom megérdemlem amit tett. De mégis folyton attol félek hogy azt a döntést hozza hogy nem kellek neki és ennyi.

2016. jún. 6. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem javasold neki higy leressetek egy parterapeutat es jarjatok el egyutt. Ha valtozni akarsz akkor jo lenne a kulso segitseg.
2016. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd... még. Tényleg ne, mert ez lenne a legrosszabb, amit tehetsz. Biztosan neked is volt már olyan időszak az életedben, amikor nagyon komolyan át kellett gondolnod egy döntést, ami kihat a jövődre, és szükséged volt ehhez időre. Ha sürgetik az embert, csak még idegesebb és döntésképtelenebb lesz. Ne adj' Isten, dühében olyan döntést hoz, amit aztán ő is megbán. Szóval hagyd, szerintem keresni fog a párod, de tényleg kell egy kis nyugalom. :) Addig is, találd ki, hogy milyen megoldást keresel a féltékenységre. Ha semmi okot nem adott, akkor te is láthatod, hogy maximálisan megbízhatsz benne.
2016. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!