Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Előfordult már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Előfordult már veletek, hogy valaki nagyon hosszú ideig zaklatott titeket és utána hirtelen abbahagyta?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, miért hagyta abba?

2019. aug. 5. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talan talált egy másik nőt akit zaklathat.
2019. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1: Pont, ahogy én is. :D
2019. aug. 5. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt két ilyen exem is, szakítás után az egyik évekig a másik hónapokig hívogatott és sokszor a házamhoz járkáltak ahol virágot meg mindenféle ajándékot hagytak. Tudták, hogy van új partnerem mégis mindkettő nagyon sokáig loholt utánam, nagyon idegesítő volt főleg, hogy egyértelműen a tudtukra adtam, hogy nem vagyok rájuk kíváncsi. Mindkettő egyik pillanatról a másikra egyszercsak felszívódott, nem hiányoztak.
2019. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldre már nem tudott követni és az új elérhetőségeimet sem tudta meg, szóval gondolom ezért. Aztán gondolom talált magának valami újabb áldozatot.
2019. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen nő aki 3 év után is zaklat... Valőszínű azért hagyta abba mert talált újat helyetted.
2019. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!