Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szerethet vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerethet vagy csak játszik? (Hosszú kérdés és történet a leírásban)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó, hogy van egy ismerősöm akivel alakulnak a dolgok, viszont van egy nem is aprócska bökkenő a történetben, mégpedig az hogy az illető pár éve tartó kapcsolatban él.

És akkor itt most nem arról szeretnék érdeklődni, hogy ezzel milyen emberek vagyunk, tisztában vagyok vele hogy helytelen a dolog viszont én sajnos teljesen belészerettem. Kb egy éve már hogy elkezdett köztünk valami kialakulni ami persze csak barátságnak indult és ő volt az aki kezdeményezett, azt mondta belém szeretett és én akkor a tudtára adtam hogy nekem sem közömbös viszont szó sem lehet semmiről mivel nem egyedülálló. De mivel én teljesen oda voltam érte már akkor is, pár hónapnál tovább nem bírtam tiltakozni és hogy teljesen őszinte legyek már nem is akartam. Bele mentem a játékba és ahogy megismertem azt az oldalát is, ha lehetséges csak még jobban megszerettem. Mindent meg tudtunk beszélni és meg is beszéltünk mindent, nagyon összepasszoltunk minden tekintetben (itt nem a testiségéhez gondolok) és én egy darabig élveztem is hogy bár nem teljesen de egy aprócska szinten valahol tudom hogy az enyém is. Aztán ugyebár jött az érzés az a bizonyos “IS” hogy nem velem van együtt. És szenvedés lett az egész, folyton csak hiányzott és kibírhatatlan volt hogy ha olyan helyen voltunk még csak hozzá sem érhettem. Szóval közös megegyezéssel az lett a vége hogy akkor maradunk barátok (hozzá teszem közben párszor szóba került hogy a párját elhagyja de ez végül sosem következett be ugyanis elmondta ő hogy szeret de azt is hozzá tette hogy a párját is szereti viszont ha engem hamarabb ismer meg, úgy értve a kapcsolatuk kezdetén akkor már rég elhagyta volna) . Nekem nem ment a barátság mivel végtelenül szerettem így mondtam hogy inkább hagyjuk egymást. Szóval egy pár hétig nem is kerestük egymást, ha véletlenül is össze futottunk akkor köszönés és semmi több. Viszont megint ott tartunk hogy elkezdtünk beszélgetni és én nagyon jól tudtam már az elején hogy én ugyan úgy szeretem mint előtte viszont úgy terveztem hogy elég ha ezt én tudom, mindenkinek jobb lesz így. Aztán ő közölte velem hogy kezd megint belém szeretni. És a kérdésem igazából az lenne hogy ilyen lehetséges vagy csak játszik és esze ágában sincs elhagyni a párját engem esetleg csak ágyba akar vinni?

A történethez az is hozzá tartozik hogy soha nem feküdtünk le, pár csók történt. Viszont ha van valami problémája akkor keres (bármilyen problémával kapcsolatban, akár lelki gondokkal is) , ha ideje van akkor szintén keres akkor is ha épp nem akar konkrét dolgot mondani csak úgy beszelgetni, kiváncsi az én problémáimra is és úgy általánosságban mindenre velem kapcsolatban. De magunktól független témákról is bármikor el tudunk beszélgetni. És ténylegesen nem szégyell semmit előttem, láttam már sírni is nem is egyszer (de miattam volt mert azt hitte hogy haragszom rá és elveszít). És előfordul hogy olyat is megtesz amit önszántából nem tenne de tudja hogy én örülök neki így megteszi(pedig én nem is kérem rá).

Kb ennyi a történetünk amit már mint mondtam lassan egy éve húzunk.

Lehetséges egyszerre két embert szeretni? Vagy velem csak szórakozik? De ha szórakozás akkor miért tart már ilyen hosszú ideje? Vagy csak én vagyok túl naiv?

Tudom, már elsőre is hülyeség volt belemenni, másodjára még nagyobb viszont nem tudtam a szívemnek parancsolni. Az elsőnél még reménykedtem hogy elhagyja a párját és velem lesz. Már nem reménykedek, ki várom hogy alakul. Csak arra lennék kiváncsi hogy létezhet ilyen vagy hazugságra épül az egész?


Köszönöm ha elolvastad, ha válaszolsz azt méginkább! További kellemes napot! És mint mondtam tudom hogy ez a párjával szemben nagyon nem fair dolog de most nem ez a kérdésem lényege. Tisztában vagyok vele hogy maga a szituáció gusztustalan viszont most nem ez lenne a fő téma, persze ha valaki ezt is véleményezi, hát teljes joggal, mivel igaza van.


Egyébként ő 25 éves férfi, én 23 éves nő. (A párja pedig 22 éves bár ez szerintem lényegtelen).


2019. ápr. 27. 02:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"Lehetséges egyszerre két embert szeretni?"

Nem lehetséges, aki ilyent állít, nem szereti egyiket se, csak saját magát.

Növeli az egóját, hogy több nő is odavan érte, plusz átélheti veled a titkos kapcsolat izgalmát, miközben a párja egy komoly kapcsolat kényelmét biztosítja neki.

Ez így neki nagyon kényelmes, esze ágában sincs változtatni rajta.


Fiatalok vagytok, gondolom, gyereke még nincs a párjával, és a kapcsolat se évtizedes múltra tekint vissza. Ha valóban téged akarna, rég veled lehetne legálisan, de mint a mellékelt ábra mutatja, eszében sincs megtenni ezt a lépést. A párjának meg képes volt egy éven át szemrebbenés nélkül hazudni, szerinted mennyire önző ember az ilyen?

Ha valami csoda folytán mégis elhagyná.a párját, hamar azon kapnád magad, hogy téged is megcsal.


Csak az idődet és a fiatalságodat pazarlod vele, el kell őt felejtened és kizárnod az életedből, hogy tovább tudj lépni.

2019. ápr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak elvan bizonytalanodva. Szereti a barátnőjét, viszont beléd szerelmes. (Sok fajta szeretet van, ez egy nagyon bonyolult érzelem.)


Nem szeretne se neked, se a másik lánynak csalódást okozni, biztosan marcangolja is önmagát és pont emiatt(írtad, hogy sírt), mert nem akar senkit sem megbántani; áll az álló vízben, ergo nem tesz semmit. Mivel izgalmas neki a titkos románc, nem tud téged elhagyni, viszont van egy stabil kapcsolata is, lehet unalmas, de annál biztonságosabb.


Fiatalok vagytok, nem tart ez örökké... Nyilván nem az a lány lesz élete nagy szerelme, ahogy te sem.

2019. ápr. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy nem feküdtél le vele, ez dícséretes, ugyanis erre megy ki az egész. Azért keres folyton és csinál úgy, mintha számítanál az életébe, mert ágyba akar cipelni. Mármint ha az a tipikus pasi. ..

A másik verzió, hogy lehetséges, hogy tényleg tetszel neki, és lehetne nyilvános kapcsolatotok is. De gondolom elég kényelmes a mostaniban lennie. Veled meg bizonytalan az egész. Mond meg neki, hogy szívesen lennél vele, de csak úgy, ha tisztázzátok a szándékokat. Mert ebben a formában csak pótlék leszel és gondolom egyetérthetünk abban, hogy senki sem ilyen szerepre vágyik! Ezt nyugodtan mond el neki! Vállaljuk fel az érzéseinket! Lehet, hogy neki is csak egy végső lökés hiányzik, hogy új kapcsolatba kezdjen.

2019. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek nincs, gondolom házasság sincs, ha ő annyira szeretne akkor már rég veled lenne, sajnos ez az igazság...nem is értem miért nem látják ezt az emberek mikor hasonló helyzetben vannak...

F36

2019. ápr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik veled, ez van.
2019. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Az mar kiderult, hogy a masikat nem fogja elhagyni. Az is, hogy teged is akar, legalabbis van egy pont ameddig jo lennel neki. Tipikusan olyan tortenet, amibol nem lehet jol kijonni, es a srac kezeben van az osszes adu.


Ha szolnal neki, hogy neked ez keves, vagy ez igy nem megy, akkor lehet megprobalna valami ketsegbeesett dolgot tenni, de jo esellyel egyutt marad a mostani baratnojevel. Lepj ki ebbol, neked itt nem osztottak lapot, csak az idodet pazarlod.


43F

2019. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Neki ez a szitu nagyon kényelmes, otthon megvan a stabil kapcsolat, valószínűleg van szex is, talán érzelmi oldalról hiányzik valami, ezért mondja el neked a problémáit. Rohadt kényelmes, egyik csajtól megkapja a szexet, tőled meg a törődést, a lelkizést, de választani vagy gerincesen viselkedni nem képes. Mindkettőtökből hülyét csinál, csak a másik lányból (valószínűleg) tudta nélkül, belőled a tudtoddal, szóval ehhez neked is gratulálok. Sajnálom, de ez az igazság. :/

(Az, hogy sír előtted, hogy jaj nehogy elveszítsen, valószínűleg csak egy kis érzelmi manipuláció a részéről, persze lehet nem tudatosan.)

Szerintem ebből minél előbb lépj ki, ha nem akarsz több időt pazarolni, mert sajnos azt tetted eddig is.

2019. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!