Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit szeretne tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés
A kezdetektől fogva erős a szimpátia köztünk. Kb. 3 hónapja ismerjük egymást. Ebből 2.5 hónapot csak céges bulikon és telefonon kommunikáltunk. Ezután szakítottam az akkori barátommal, mert vele már 2 hónapja nemi életet sem éltem és nem szerettem és nem akartam megcsalni. Elkezdtünk találkozgatni. Rengeteg közös dolgot fedeztünk fel egymásban. Egyforma a zenei stílusunk, küzdősportoltunk, szeretünk kimozdulni, azonos film és sorozattípusokat szeretünk, filozofálás, pszichológia és olyan ezt ő mondta, mintha évek óta ismernénk egymást. A 2. Talinkon elmentünk sétálni, majd felmentünk hozzá filmezni. (Én akartam felmenni hozzá, és ő ajánlotta fel). Elcsattant egy csók és látszott rajta, hogy többet szeretett volna, de én azt mondtam hogy időre van szükségem hozzá. Mondta h ő vár amíg készen nem állok rá. Megkérdezte, hogy én mit szeretnék tőle és én mondtam, hogy először csak barántként gondoltam rá de az utóbbi két talin úgy ézeztem hogy lehetne több. ÉS AZT MONDTA HOGY MAJD AHOGY ALAKUL ELŐSZÖR ISMERJÜK MEG EGYMÁST. 3. Talinkon azonban megtört a jég és lefeküdtünk. Ott is aludtam. Egy héten már az volt a 3. Tali és mindig ő keresett. Ha nem akar felmenni a sok ügyfele miatt messengerre nekem SMS-t ír. Nagyon udvariasan viselkedik és nagyon figyelmes. Mindenre odafigyel hogy nekem jó legyen. Eltelt egy hét. Végig tartottuk a kapcsolatot és vasárnap nála aludtam. Nagyon jó a szexuális életünk és mindig összebújunk és érzékiek vagyunk de ő még mindig nem tudja hogy mit szeretne. Attól félek hogy semmit mert ezek a jótulajdonságok az alaptermészetéből jönnek. Tartok attól is hogy azért van velem mert nem talál jobbat. Mármint jó alakom van és nem vagyok csúnya, de mintha mégis kevés lennék neki. Most 24 órán belül 3x csináltuk és nekem is jó de nekem kezd egy kicsit megalázó lenni a helyzet: egyrészt mert szerelmes vagyok, másrészt nem szeretem ha nem vagyok együtt valakivel és úgy csinálom. Nem vagyok rátapadva. Ezt úgy értem ha ő nem keres akkor én sem, de egyelőre úgy néz ki hogy érdeklődő maradt. Mondta h hagyjam ott a fogkefémet és betakar este ha lemocorgom magamról a takarót. Eddig nem is vettem észre hogy milyen fontos lett nekem. Szerintetek mit szeretne tőlem? Az a baj hogy mivel most lila köd van nálam nem tudok racionálisan gondolkodni. Nagyon hálás lennék ha megosztanátok a véleményeteket velem és bocsi hogy ilyen hosszúra sikerült.

2019. máj. 13. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem akkor derült volna ki, ha nem mentek bele intim együttlétekbe. Ha úgy nézzük, akkor az elején is azt mondta, hogy "majd alakul", most már hogy megismert, most meg "nem tudja mit szeretne". Ott vagy ahol a part szakad...


Ez így kicsit az "elvagyok veled" kategória. Megérdemelte volna, hogy ne kapjon semmit addig, amíg nem döntött. De mondjuk a hűség manapság nem biztosíték, akkor is mondhatta volna, hogy nem vagy elég...

2019. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Pontozza le az elsőt aki éri. Utálom az ilyen prűd embereket.

Ne tegyél semmit kérdező. Ha nem akar, akkor sem akart volna ha nem fekszel le vele szóval teljesen mindegy. Legalább jól éreztétek magatokat.

Az ilyen férfigyűlölő irigy nőkről mint az első is, gondoskodom hogy törölve legyenek mert már elegem van.

2019. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%
Hallod, Lolzsuzsu, pár hete kitettél valami olyasmi kérdést, hogy két faszi között kavarsz a barátod mellett. Előtte pár nappal lepontoztam az egyik hozzászólásodat egy random kérdés alatt, amelyben azt ecsetelted, hogy soha nem fogsz tudni szerelembe esni. Most meg itt siránkozol, mert szerelmes vagy valakibe, akivel kefélsz orrba-szájba. Hát b#szki, akkora totális katyvasz az életed, hogy egy amolyan igénytelenül összeállított, mindent bele családi tálat lehetne összekotyvasztani belőle. Te egy érzelmileg és erkölcsileg unintelligens nőnemű példánya vagy az emberiségnek.
2019. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem privátban mindenre kielégítő választ kaptál!
2019. máj. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!