Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezekután merjek írni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután merjek írni a volt barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam a barátnőmmel, de rájöttem, hogy nekem rá van szükségem. 2 hete minden gondolatom ő, vártam hogy elmúljon, de erősödik és ma akartam neki írni. Mielőtt írtam volna előtte pár perccel töltött fel magáról egy képet a közösségi oldalra amin ő szerepel és a háttérben egy hatalmas rózsacsokor van. Nem mertem neki így írni... ez azt jelenti, hogy van valakije és tőle kapta? Nem volt mostanában névnapja/szülinapja és kiírásból nem tudom kikövetkeztetni, mert ő soha semmmit nem oszt meg fbon csak pár havonta profilképet cserél
2019. aug. 9. 21:58
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
91%

Szóval nem tudjuk elereszteni az exeket, barátom...


Nem merés kérdése, hanem,

1, semmi értelme, valszeg,

2, ha kicsit jobban utánanéznél, kiderülne előbb, hogy van-e új fúró a láthatáron,

3, le kellett volna zárnod fél éve, hiszen TE szakítottál vele, bástya.

2019. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tudok utánanézni, mert nincsenek már közös barátaink és nem is egy városban élünk és mondom, egyáltalán nem oszt meg semmit.

Nem én szakítottam vele hanem ő velem, bár az én hibám volt.

És nagyon szeretem

2019. aug. 9. 22:09
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Első soraid úgy kezdődnek, hogy fél éve szakítottam....na mindegy is, szóval úgy gondolod, hogy ebből lehet még valami.


Egyetlen megkeresése volt a lánynak azóta? Márhogy feléd.

2019. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem keresett
2019. aug. 9. 22:12
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Na, mivel az újrakezdés kétemberes, plusz gondolom okkal szakítottatok....hát én hagynám a helyedben.
2019. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megőrülök!!
2019. aug. 9. 22:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Annyi veszíteni valód van, hogy nem válaszol vagy elküld. Ha meg se próbálod esélytelen.
2019. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is írj neki; aztán ha nem jársz sikerrel, akkor is valószínűleg könnyebben el tudod engedni ezt az egészet, mert legalább megpróbáltad.
2019. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnap reggel írok neki
2019. aug. 9. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Írj neki mindenképp, ha tényleg szereted. Veszteni valód már úgy sincs. Remélem te sikerrel jársz...
2019. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!