Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy a barátnőm még jobban oda legyen értem?

Figyelt kérdés
Amióta együtt vagyunk mindig én nyaliztam mindig én szaladtam utánna, nagy részt én tartottam fent a kapcsolatot ő lazábban vett. Sokan ajánlott1k hogy legyek vele semleges és akkor jobb lesz. Sajnos túl nyálas kedves voltam vele. Amióta semleges vagyok vele azóta el kezdett kaparni utánnam. De egy ideje nem mondja se hogy hiányzol se hogy szeretlek,pedig jól esne. Volt hogy szét mentünk mert el hagyott de vissza sírt mert megbánta.Mindent meg adok neki.Azt szeretném elérni hogy még jobban hiányozzak neki és esetleg még jobban foglalkozzon velem úgy ahogy egy párkapcsolatban kell. Amióta semleges vagyok kezd jobban foglalkozni velem de még mindig nem az igazi... Valami megoldás?

#párkapcsolati kérdés #hiányozzak a barátnőmnek
2019. máj. 17. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez alapból hiányzik és neked erre van szükséged és ő ezt képtelen megadni akkor erre megoldás a szakítás. Ne akard megváltoztatni, és ő se változtasson téged. Te másfajta törődést akarsz ő másmilyen. Nem vagyunk egyformák. Tedd meg a kezdőlépést
2019. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem! Nem szeretném el hagyni
2019. máj. 17. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Nyugodt körülmények között beszélj vele a problémádról. Figyelmesen hallgasd meg a válaszait, ne ugrálj a szavába, hadd lássa, hogy érdekel a válasza. Kérjed meg, hogy mérlegelje a kérdéseid és te is ezt teszed a válaszaival.

Számolj be neki mindenről, ami bánt és várjad türelmesen a válaszát.

F.

2019. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

"nyaliztam"


Most komolyan, ez hogy illik bele egy felnőtt emberi párkapcsolatba? Ha valakit szeretünk, akkor nem "nyalizunk", mint ahogy egyesek a munkahelyükön csinálják, érdekből persze, hogy feljebb kerüljenek, hanem azt szívből tesszük minden érdek nélkül és azt nem "nyalizásnak" hívjuk.


Te nem szereted a csajt, és ő se téged. Ez az egész, két éretlen kamasz játszmája. Se több, se kevesebb.

2019. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyalizás alatt azt értettem hogy meg adok neki mindent amit csak tudok és kedveskedek
2019. máj. 17. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Sose fog megbecsülni.Ez az igazság.Verheted magad a földhöz akkor se.Max. majd pár év mùlva eszébe jutsz,mikor a bunkó barátja vagy férje otthagyja egy másik nőért,ő meg egyedül nevelheti a kis fizetédéből a gyerekét.
2019. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Keress mast.ennek előbb utóbb vége lesz.jobb előbb mint utóbb
2019. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?
2019. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sosem fog megbecsülni, mert nem viselkedtél elég férfiasan az ő szemében.
2019. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyèl vele kicsit visszautasító, nèzz át rajta! Menj el baràtokkal többször nèlküle, mutass neki fotókat, hogy milyen jól èrezted magad nèlküle is

Sok esetben az emberek, nők és fèrfiak is azok utàn kapaszkodnak, akik tojnak ràjuk!!

Egy kérdèst azonban tisztàzni kell, hogy a pàrod valóban szeret-e?

2019. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!