Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ez felhívás a keringore...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez felhívás a keringore vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek nagyon megdicsértem a sminkjet meg hozzátettem hogy enélkül is jól néz ki. Mondta hogy a faterja szokta mondani, hogy felesleges sminkelni magát ha buliba megy, én meg kérdeztem hogy a ruhaert is beszól a faterja, h ne legyen túl kihívó, érre azt mondta hogy nem, sőt a fatrja meg külön mondja hogy nyugodtan hozzá fel a fiúkat a buli után. Szerintetek ezzel jelezni akart nekem? Alapjáraton elég flegma,meg ritkán ír vissza ha írok neki. Egyetemi évfolyamtarsak vagyunk.
2019. aug. 13. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod. Szerintem ez csak tényközlés volt.
2019. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon erősen túlgondolod.
2019. aug. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hellmano ***** válasza:
Persze a faterja valami gonosz szekta tagja és a lányával csábítja el a srácokat, akiket hazavisz a csaj többet senki se látja...mind a kondérban végzik. Ja kicsit túl toltam a horrort bocs. Amúgy igen erősen túlgondolod, puhatolozzál még többet ez semmi jel, hogy téged akarna.
2019. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg én finn származású vagyok és ő amikor volt Finnországban és hazajött mondta hogy nagyon bejönnek neki a finn férfiak.
2019. aug. 13. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt te túlgondoltad.
2019. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! Nem? Azzal nem vesztesz semmit! Rá fogsz jönni, ha mégsem akar tőled semmit - de akkor fogadd is el a döntését!
2019. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz be nála mit veszíthetsz.
2019. aug. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj ha neten írok neki nem mindig válaszol vagy napokkal később
2019. aug. 13. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég fura faterja lehet hogy ezzel bíztatja a lányát ....

Amúgy szerintem ha csak napokkal később válaszol akkor nem nagyon érdekled őt úgy . Dehát ki tudja ..innen nehéz megmondani

2019. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!