Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti mikor és hol vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor és hol vagytok a legnyitottabbak arra ha egy pasi ismerkedni szeretne veletek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 15. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha jó napom van és szingli vagyok, akkor helyfüggetlen.
2019. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Semmikor/soha, sehol. De tényleg... részemről semmi közötök nincs a visszautasításhoz (hiába gondoljátok páran, h a világ közepei vagytok, és mindenképpen magyarázattal tartozik a nő, ha lekoptat...), én nem akarok ismerkedni, készpont.
2019. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Én csak is kizárólag metrón ismerkedem. Sajnos nem vagyok BP-i, így elég behatároltak a lehetőségeim.
2019. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha jó a kedvem (és általában azért az) akkor kb. bárhol. Ha egyedül vagyok, akár ha barátnővel. Mondjuk ha az anyámmal megyek már kevesbé. Mondjuk pont most ajánlgatja az egyik kollegáját aki velem egyidős:D na mindegy.

Szóval szerintem ami fontos hogy próbálj spontán lenni picit, bevásárlóközpont, boltok (könyves bolt pl), posta stb stb.

Ha nem vagy creepy (afféle: csá tesó kategória arany fuxokkal), humoros, kommunikatív vagy, és nem akkor kezdeményezel amikor a csaj pl láhatóan siet , akkor tényleg nem a hely vagy az idő számít.

2019. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!