Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 30 eves pasi ezt megis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 eves pasi ezt megis miert csinalja?

Figyelt kérdés

Szoval az egyik kollegammak nagyon tetszem, amit millio es egy modon ki is mutat, sot neha tulzasba is viszi- en mindig baratsagos vagyok, jokat beszelgetunk, ha hozzamszol valaszolok de amikor flortolni probal akkor ugy teszek mintha nem vennem eszre.


Magyarul: nem viszonzok jeleket, kacsintas mittomen mert ez egy munkahely es mert tetszik is meg nem is.


A lenyeg, hogy ket napja nem szol hozzam, latvanyosan kerul, nem nez a szemembe de mindenki massal beszelget. Viszont amikor azt latja, hogy konfliktus kozeli allapotban vagyok (pl vita) akkor mindig megjelenik es megved.


Hozzateszem, semmilyen konfliktusunk nem volt, nem bantottam meg-abszolut semmi. ez igy szamomra furcsa, megis mi ez az (atmeneti) palfordulas? Ez valami pasi technika ami zomeben a filmekben van?


Elsosorban harmincasok valaszat varom leven mindketten 30 on feluliek vagyunk.


Koszi


2019. aug. 3. 09:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt biztosan csak akkor tudhatod meg, ha megkérdezed tőle.
2019. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel úgy vette észre, hogy nem vagy vevő a közeledésére, erért nem próbálkozik már. Úgysem tetszik neked igazán. Akkor miért gond ez?
2019. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Már megint te???? Annyira, de annyira UNALMAS VAGY! Akadj már le végre a főnöködről és vedd tudomásul, hogy le sem sz@r!


Ritka hülye egy nő vagy.



Korábbi kérdéseid közül néhány: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

2019. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem pasi technika, hanem ez a szerencsetlen szenved attol, hogy nem kap meg. Amikor kerul akkor probalja megvedeni magat a fajdalomtol, de ha baj van vagy akkor meg bekapcsol a tizezer eves ferfi oszton, hogy meg kell vedeni a not.

Ha semmit nem akarsz tole akkor jobban tenned, ha meg csak baratsagos se lennel vele, hanem csak semleges es udvarias, mert igy nem tud leszallni rolad.

Ezt tudatositsd magadban, ha kell naponta otszor, hogy o most szenved. Egyik pillanatban elszanja magat a tavolsagtartasra, de a kovetkezoben meg nem bir neked ellenallni. Nem tudatosan csinalja ezt, ez csak ugy megtortenik vele.

2019. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%

azért kerül, mert nem szeretne belemélyedni veled semmibe.

valószínűleg tudja, hogy kikosaraznád. így könnyebb ha távol tartod magad ilyenkor a másiktól. Ha nő lenne azt mondanám, így akarja magára felvonni a figyelmet, de mivel férfi ezért kizárt dolognak tartom , hogy erről lenne szó.

Amúgy meg ott a válasz a kérdésedben: mert férfi..gyerek még.

2019. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem megsértődött. Én olyankor szoktam így viselkedni. Amikor azt érzem hogy egyáltalán nem kapom vissza azt a másiktól amit adok. Nem egy jó dolog az bíztos de szerintem nála is tutinez van. Úgy érzi mindent megtett de te semmibe veszed.
2019. aug. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Rájött, hogy feleslegesen fektet energiát az egészbe. Próbálja megvédeni magát, ezért távolodik tőled. Máskor meg képtelen elnyomni, amit valójában érez. Ha nem akarsz tőle komolyan semmit, akkor hagyd élni. Légy te is távolságtartó. Ez is rosszul fog esni neki, de csak jót teszel vele.
2019. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Multkor itt tanacsolták vkinek hogy legyen hüvös mert sokan arra kapnak hogy hirtelen hogyhogy elfordult töle az illetö. Es mar kerdezö itt is van. Ez is lehet csel is, ugyanugy minthogy feladta.
2019. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
72-es, nem en voltam, de olvastam.
2019. aug. 3. 12:46
 10/15 Rockarc ***** válasza:
84%

Tudatosan mar lemondott rolad, ezert tunt el a felszines koreidbol. Az erzelmei neha meg bekapcsolnak, amikor helyzet van, de mar nem akar toled semmit. Ez amolyan ferfidolog, hogy meg kell vedeni a not, aki irant erez valamit, ez is azt mutatja, hogy komolyak lettek volna a szandekai. Eros oszton ez, a nok pedig jol szoktak reagalni ra. Ezert szoktak surun a munkahelyen kapcsolatok kialakulni, mert ott tenylegesen van lehetoseg beleallni ilyen dolgokba.


Meg persze van, aki osszeteveszti, amikor falu bikaja jatssza az agyat, hogy mindenkit leut, aki hozzaszol a nojehez, es ez imponal neki. Tevut, csacska lanyok esnek ebbe a hibaba, de majd rajonnek. Ertekelni kell, ha a masik "veszelyes" szituacioba manoverezi magat, nem pedig latvanyos, de sulytalan kiallast tesz melletted.


Beloled hianyzik valami, ezzel a ferfival kapcsolatban. Lehetoleg zard el teljesen magadtol, es informalis szinten tul ne beszelgess vele semmirol. Legyel tekintettel ra.


43F

2019. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!