Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok Nők! Ti örülnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Nők! Ti örülnétek ha egy férfi szerelmes levelet írna nektek? Gyerekes vagy romantikus? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

30 éves F vagyok és szeretnék írni a kiszemeltemnek egy szerelmes levelet. Lányok, nők ti mit gondoltok róla ? Hogyan fogadnátok ? Nem túl gyerekes ?

A kiszemeltem 28 éves. Kort is írjatok, köszi mindenkinek.



2019. aug. 16. 18:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Kort azért nem írtam, mert nekem ez mindig is így volt.
2019. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban kiábrándító volt. Egyszercsak jött egy srác akit nem is ismertem, soha nem láttam, és a kezembe nyomott egy hosszú verset. Főként a vágyakozásairól szólt, és hogy Ő milyen rosszul érzi magát emiatt, meg énmiattam. Engem szinte nem is említett benne. Lesokkolt, hogy valakinek ilyen kínokat okozok, úgy, hogy életemben nem láttam!


Ilyet tutira ne írj!


Szerintem, ha már ismeritek egymást, szoktatok beszélgetni, és jóban vagytok, csak nem mersz kezdeményezni, akkor írhatsz, de mindenképpen térj ki az illető jó tulajdonságaira. Viszont full ismeretlenül NE!


30/N

2019. szept. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tudod, hogy milyen korosztályból válogatsz nőket és rád van bizva az is, hogy szellemileg igénytelen de rongyrázós nőkkel foglalkozol vagy sem.
2019. szept. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ismerem az illetőt több éve, úgyhogy akkor így javasoljátok ?
2019. szept. 13. 01:55
 15/26 anonim ***** válasza:
Én igen, írj :)
2019. szept. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszene. Kaptam is abban a korban, igaz hogy akkor mar ismerkedos, stb idoszakunk volt de meg nem jartunk 🙂 ez ket eve volt kb.
2019. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, romantikusnak tartom.
2019. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha ismered akkor legalább őszintén a szemedbe fogja mondani hogy mekkora beteg fsz vagy! 30 évesen nem elég hogy agyhalott vagy de még dedós is...
2019. okt. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk ő hogyan reagálna. Van egy volt kollégám, akitől születésnapomra egy csokor virágot kaptam belerejtve egy levéllel, amiben leírja az érzéseit. Az autón várt reggel, a srác persze sehol. Az én szívemet megdobbantotta, nagyon jó érzéssel gondolok vissza rá még mindig, pedig nem akartam a sráctól semmit, így egy picit kellemetlen volt elutasítani. Ettől függetlenül én neki is elmondtam mennyire jól esett a gesztusa, hiszen így még nem lepett meg senki és kifejezetten tetszett, hogy egy kicsit "maradibb" módon adta tudtomra az érzéseit. A levél a mai napig megvan és egyáltalán nem érzem cikinek, sőt...

Ettől függetlenüp, ha biztosra akarsz menni, ne tedd egyelőre. :)

2019. okt. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy ismered... Vagy 50 ember az ismerősöm több éve a munkhalyemen pl, akivel napi kontaktba vagyok. ÉS?


HA ennyi a max kapcsolatod vele, hogy ismered, felejtsd el a levelet, mert nagy bukó lesz.


A lényeget kihagytad: milyen közeli viszonyban vagytok? Ő hogy viszonyul hozzád? Te látod egyáltalán rajta, hogy tetszel neki? Vagy csak barátként jól el van veled, de soha a büdös életben meg sem fordult a fejében tőled több? Vagy még csak barátok sem vagytok, csak sima kolléga, akinek napjában 1 max 2 köszönsz, néha beszúrsz 1 mondatot és cső? Keresi egyáltalán a társaságod az a nő?


Tovább megyek: egyáltalán, te tettél már bármit is, hogy észrevegye, hogy bejön neked? Még egyszer: hogyan reagált? Elhúzott, direkt nem is vette komolyan, vagy láthatóan tetszett neki?


Nem a szerelmes levéllel kellene indítani ( 30 éves vagy, nem 12...)... Hanem akár flörtölgetni, bókolgatni, ugyanis ez mind azt a célt szolgálja, hogy felmérd, a másik mennyire nyitott a közeledésedre.. A te esetedben szerintem rohadt nagy ugrás van itt a szerelmes levéllel, ha te ezeket vagy nem tetted még meg, vagy megtetted, de másik jelzéseit nem érzékeled vagy cask nem akarod.


Szép dolog a szerelmes levél, félre ne érts.. De én inkább személyes kommunikációval, flörtöléssel, bókolással, kedveskedésekkel kezdeném, sokkal célravezetőbb. Meg arra is jobb, hogy leszűrd, bejössz-e neki vagy csak tűri kvázi ezeket a gesztusokat.

N 28

2019. okt. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!