Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet tudni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, ha egy férfi szerelmes (és nem mondja)?

Figyelt kérdés
Férfiak és nők tapasztalata is érdekelne. :)
2019. máj. 24. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki szerelmes azt tudod. Ennyi. Hogyha kérdéses az, hogy szeret-e a párod akkor nem szeret. Az ilyesmit az ember le se tudja tagadni, ordít róla.

Egyébként onnan is tudod, hogy valaki szerelmes, hogy ezt mindenhogy kifejezi. Igen, szóban is. Nem kell szeretetnyelvekkel meg ilyesmivel jönni, aki szeret az használja az összeset egyszerre. De ami biztos, hogy ha valaki szeret azt érzed. Ha nem érzed akkor nem szeret.

2019. máj. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha még nem vagytok együtt, akkor biztosra nem lehet tudni.


Viszont ami elég erős jel lehet, ha sokat foglalkozik veled, aggódik érted, a testedet is dicséri(haj,arc,alak). Mindent megtenne érted, viszont ha te ezt elutasítod, akkor ő tudomásul veszi és nem akar semmit se rád erőltetni. Észreveszi, hogy milyen kedved van és próbál jobb kedvre deríteni. Azt szeretné, hogy boldog legyél, ha vele akkor vele, ha nélküle nélküle.

2019. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Ha szeret, tudni fogod. Ha nem tudatja, akkor te magyarázod bele. Max testileg vonzódik és azt szeretnéd szerelemnek hinni.
2019. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ha elkezdik tapizni a csajt szinte 100 százalék hogy szerelmesek (vagyunk)
2019. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak extrém gyorsan lesznek szerelmesek, csak azt kell érezniük, van esély a szexre.


Azok a férfiak akik napi szinten kapják meg a szexet egy vagy több nőtől, azok viszont extrém nehezen lesznek szerelmesek.

2019. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Exnom elutasított a dicsereteket, ha aggódtam érte az volt a baj, ha segítettem az volt a baj.

Nem szeretett es dobott is.

2019. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyel rád, arra amit mondasz, és meg is jegyzi őket, nem csak úgy tesz. Érdeklődik rólad. Mindig szakít rád időt. Keresi a témát, ha netán kifogytatok volna belőle egy kis időre. Figyelmes veled, esetleg meglep dolgokkal. A szemkontaktusból nem lehet biztosra mondani semmit... A párom például direkt mindig a szemembe nézett mikor szerelmes lett belém, én viszont pont az ellenkezőjét tettem. Mondjuk én mindigis félénk lány voltam :) .
2019. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!