Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmnek nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek nem tudok érdemi választ adni, ezért kérdezlek titeket. Mi kell ahhoz, hogy valakibe úgy igazán beleszeressenek erős szerelem érzéssel?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm (barát barátnőm, mindketten lányok vagyunk), aki mindig azzal "zaklat", hogy mit csinálok, hogyan érem el, amiért belém szeretnek a férfiak. Mert volt egy több éves els ő kapcsolatom, és az az exem is nagyon szeretett, a kapcsolatunk is azért ért véget, mert én szakítottam. Nem ő szeretett ki belőlem, megcsalás sem volt (egyik oldalról sem). És most is van egy kapcsolatom, és a barátom nagyon szerelmes belém. Tudjátok az a tipikus teljes rózsaszín köd. És a barátnőmnek meg éppen az a baja, hogy ez nincs neki. Nem az, hogy a partnerei ne szeretnék, de mégsincs soha az, hogy úgy igazán beleessen valaki, hogy valakinek ő legyen a "nagy szerelme". Inkább ez a kedvelés, szeretet, jól elvagyunk van neki. És nem érti, én mit csinálok másképp, és én sem tudom megmondani.

Ezért kérdezlek titeket, hátha tudtok helyettem is választ adni a barátnőmnek, hogy szerintetek ehhez mi kell, meg mit kellene tennie. Vagy ez csak simán szerencse kérdése, hogy pont olyannal hoz össze a sors, aki belédzúg, vagy olyannal, aki nem?


2019. aug. 17. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Kinézet, és kisugárzás a kulcs.

Egyiken sem nagyon lehet változtatni. Legalábbis az átlag nem tud.

2019. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is szeretném tudni a választ.
2019. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Tudomásul kell venni, hogy objektíven nézve is vannak jobb és rosszabb emberek. Akinek sok jó tulajdonsága van, különleges, érdekes személyisége van ami eltér másokétól abba szó szerint az egész világ szerelmes lesz.

Persze ezt nem kell hangoztatnod a barátnődnek de annyi van a dolog mögött, hogy egyszerűen csak értékesebb ember vagy nála és benne valószínűleg semmi különleges vagy értékes nincsen.

2019. aug. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nana 3 as azért azzal vitatkoznék hogy ha valaki úgymond nem értékes ,akkor értéktelen is egyben....
2019. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

hany evesek vagytok?


jobban nezek ki, mint a baratnod? (őszintén)


rengeteg fiunal-ferfinal, foleg fiatalabb korban egy szep kulso es kedves szemelyiseg mar eleg. sot. ha nagyon szep a lany, rengeteg mindent elneznek neki... az en barátnom ilyen. mindig en voltam a duci baratno. :) elfogadtam mar (noha fogytam) de o olyan kulonleges szepseg tudod, ami mindenhol megragadja a ferfiak figyelmet. bar a stilusunk is teljesen mas, en elmentem kicsit alternativ vonalra (rock, metal) es ettol a "mainstream" szórakozóhelyeken pl meg kisebb sikerem van, de a nichemben meg nagyobb, es olyan pasikkal kerulok ossze akikkel amugy is van bennunk kozos, szoval nekem ez nem baj.


de egyszeruen vannak ilyen masokat vonzo tipusok, es van aki nem ilyen. de egy "nem ilyen"be is lehet valaki fulig szerelmes, meg megtalalhatja azt akivem ezt ateli, csak nekunk nehezebb.

2019. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
jobban nezel ki*, elirtam
2019. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy lányt, akibe kb az összes férfi belebolondult.


A társaságban a lányok mindig ezt feszegették, hogy miért. És ez volt valóban az évszázad kérdése. Nem volt se szép, se csúnya, átlagos alkat, minden extra nélkül, nem volt elhízva, de vekonynak sem mondtam volna, kis mellek, a modell alkatnál tomzsibb test, rövid lábak, mosolygós, de inkább átlag alatti arc, kedvesség, humor


Alapjában véve azt hiszem egyrészt a kisugárzása volt nagyon jó, másrészt mindenből pont jó volt. Se sok, se kevés. És ami nagyon fontos, hogy elégedett volt magával, nem azon nyafogott, hogy nincs 90-60-90 alkata, meg nem 170 magas, vagy nincs bajosabb arca, hanem vidám volt, közvetlen, vicces.

2019. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
P1NA
2019. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, aki erre tudná a választ... szerintem az benne a szép, hogy nincs szabály
2019. nov. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Humorosba okosba nagyon bele tudnak szeretni. Tényleg nem a külsőbe szeretnek bele. Az inkább vágyfokozó.

De beleszeretni az az értelembe személyiségbe szoktak. Ha valakinek jó a humora annak általaban az esze is vág, így nem fenyegető formaban nyilvanul meg az intellektus, ami viszont, komolyban, sok ferfit elriaszt. (Mondjuk azokért nem kár.)

2021. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!