Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 honapja van egy távapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beatrix1992 kérdése:

3 honapja van egy távapcsolatom. Meg kerdeztem parom, hogy szeretettel vagy szerelemmel szeret. A valasz, szeretlek de nem szerelemmel. Ez normalis? Tudni kell hogy 2 hazassaga ment tonkre sokat csslodott. Na de. Most picit kiakadtam. Sztetek?

Figyelt kérdés
Egyebkent, a korunk.. en 27 éves,a pasim 31...

2019. aug. 17. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
31 évesen már kétszer elvált, és nálad csak most szólalt meg a vészjelzés?
2019. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd a fenébe. Nem is értem mit akartál.
2019. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nézd én tudom, hogy nem esik most jól de azt is azt jelenti, hogy felnőtt. A volt feleségeibe talán szerelmes legetett, mégis befuccsoltak a kapcsolatai. Látod, a szerelem nem garancia semmire. Most veled van. Attól még szerethet, és kötődhet hozzád érzelmileg. Aki sokat szívott az már nem lesz csak úgy hopp szerelmes, és mellesleg az érzést irányítani sem lehet, ez még nem ok, hogy kiakadj. A fiataloknak fontos a pulzáló érzelem a vibrálás, két házasság után megértem, hogy erre képtelen. És ez nem téged minősít, csak te képzeled ezt.
2019. aug. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Várj,várj,várj..

1.Ha már eleve távkapcsolatról van szó akkor nincs olyan hogy SZERELEM..

2. Valaki fél éveket vár arra hogy a pasi elhagyja, a menyasszonyát mert nekik már mindegy úgyis.

3. Ha sokat csalódott,akkor nyilván nehéz lehet neki. Gondold bele magad az ő helyébe,volt 2 nő akit szeretett és kijátszották vagy olyasmi. És hát úgy nehéz lehet neki.

4. Ha tudtok,kéne találkozni is.(ha már találkoztatok akkor semmi..)De ha nem. akkor nyilván úgy megállapítja hogy milyen is vagy. És a video chat az erre nem jó. El kéne tölteni 2-3 napot vele hogy te is megismerd jobban. Meg ő is téged:D

2019. aug. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat.
2019. aug. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt gondolom még fél szerelmes lenni. 31 évesen 2 válás után ez nem csoda.

Vagy türelmes vagy, vagy otthagyod, ha neked ez nem ér meg ennyit.

2019. aug. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat mindent kibír. Miért nem valódi kapcsolatra hajtasz?
2019. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kár volt megkérdezned. Ilyen bugyutaságot tinilányok tesznek. Ha hagytad volna szépem fejlődni az érzeseit akkor néhány hónap múlva kaphattál volna egy szerelmi vallomást, de neked muszáj volt kapkodni és megpróbálni kizsarolni belőle valami közhelyes, nyálas szart. Ennyi idősen és ilyen tapasztalatok után, mindössze három hónap után teljesen normális, hogy óvatos és visszafogott. Ezt te rontottad el. Ha ezen kiakadsz és nem érted mi zajlik a lelkében akkor járj tinisrácokkal, az ő szintjükön vagy.
2019. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így jó. Jobb, mintha szerelmes lenne, és elvakult lenne, és úgy jönne össze veled, hogy teljesen félreismer. Így amiatt szeret, amilyen vagy! 🙂
2019. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek nem ilyen egyszerű fekete fehér dolgok én úgy látom. Az én párom két nagyobb csalódás után már senkivel nem tudott meglenni egy hónap után. Mindenkit lekoptatott. Azt mondja mindegyikben volt valami "hiba" S egyiket sem tudta szeretni. Ez ment öt éven keresztül. Most 26.


Aztán találkoztunk ismerkedtünk S már két éve együtt vagyunk S elárulta hogy ő maga úgy érzi soha többé nem lesz úgy szerelmes mint abba a két lányba, nem lesz olyan érzés benne sosem. De mégis szeret engem. Azt mondta másképp nem úgy mint anno azokat fiatalabb korában. Érettebben úgy fogalmazott. S szerinte ez így jó neki így jó. S nekem is, ugyanis jól bánik velem a tetteiből érzem mennyire vagyok fontos. S jól megvagyunk.


Csak arra akarok kilyukadni hogy sokan sokféleképpen értelmezhetik a szerelem szót. Illetve mindenkinek mást jelent. S szerintem ez életkor szerint változhat is plusz a csalódások által. Mindig az a lényeg hogy hogy érzed magad a másikkal és vannak e közös célok tervek hogy kezelitek a nézeteltéréseket. Az hogy milyen címkét aggatsz rá..az teljesen mindegy.

2019. aug. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!