Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem akar velem össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar velem össze költözni attól még szeret?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe kerültem hogy a szüleimtől mennem kell albérletbe a párom azt mondta szivessen fogadna de nem férnénk el náluk teljes mértekben meg értem.

Viszont külön albérletbe nem jön velem

Segit keresni nekem albérletet.

Mindig el mondja hogy mennyire szeret és szeretne velem lenni de nem lépi meg hogy közös albérletbe menyjünk.

Kérdezzem meg ?



2019. aug. 21. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

Lehet, hogy még korai lenne.

De az a valószínűbb, hogy nem tervez veled komolyan.

2019. aug. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl kevés információ. Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt? Milyen az anyagi helyzetetek, mennyire időszerű és reális az albérlet.


Csak azért, mert neked most kényelmes lenne, ha kétfelé menne az albérlet, még nem biztos, hogy akár a kapcsolatotok tart ott, akar anyagilag reális mindkettôtöknek az albérlet.

2019. aug. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
Tesómék két éve vannak együtt,komolyra tervezik(szülők egymásnak be lettek mutatva,eljegyzéssel és esküvővel is morfondírozott már a barátja),de még se költöztek még össze. Egyszerűen még nem érzik úgy,hogy egymás után takarítsanak,főzzenek,mossanak. Inkább marad még a koli.
2019. aug. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mindig el mondja hogy mennyire szeret"

☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️☝️

2019. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudod, kérdező, a szerelem ott kezdődik, amikor nem tudsz a másik nélkül létezni. Amikor fuldokolsz minden nélküle töltött percben, amikor minden szívdobbanás fáj, ha nem tudod magad mellett. Aki ezt nem érzi/érezte át, az még nem volt IGAZÁN szerelmes. Ez nem bűn, mert csak nagyon keveseknek adatik meg. A legtöbben leragadnak valaki mellett, és viszonyítási alap híján azt hiszik, hogy az a minden, az érzések netovábbja.

Szóval én meggondolnám, hogy ezek után egyáltalán folytassam-e vele ezt a meddő gatyázást.

2019. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tök jó,hogy törölték a válaszomat,amiben megkérdeztem,hogy miért lettem lepontozva.

Itt mindenki ennyire savanyú és rosszindulatú?

Vagy csak féltékeny,hogy valakinek van komoly kapcsolata,ahol minden rendben van és hosszú távra lehet tervezni? Igaz,nem költöztek össze a tesómék(még),mert mindketten egyetemisták és nagyon sokat tanulnak,és könnyebb számukra,hogy koliban laknak(bár most a fiúnak lett saját lakása,de a tesóm még nem szeretne összeköltözni vele).

2019. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!