Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom össze akar költözni, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom össze akar költözni, mi legyen?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az én fizetésem 3,5x annyi, mint neki. Én megtudnám oldani a dolgot, és bár bízok benne, úgy érzem mindent nekem kéne előteremtenem és ezt nem szeretném. Félek a megélhetéstől, közös kasszát teljesen elutasítom, mikor ő ezeket mind szeretné (és normális is egy komoly kapcsolatban), de én utazgatni, magamra akarom pazarolni a pénz, nem azért tanultam évekig, hogy valakit eltartsak. Bár talán kijönne a sajátjából. Ezt a kapcsolat elején is tudtam fél éve, de annyira megszerettem, hogy nem tudtam elhagyni és most sem tudom. Mit javasoltok? Padhelyzetet érzek, mert lépni nem akarok vele, nélküle viszont megőrülnék, teljes szívemből szeretem és minden együtt töltött percet imádok, de nem vagyok vak, egy színvonalhoz két ember kell. Nem akarom egyedül megteremteni a dolgokat, úgy hogy ő csak élvezkedik. Még ezt nem mondtam el neki, nem is tudom hogy vezethetném fel, hogy ne érezze azt hogy nem szeretem őt eléggé.

2019. júl. 10. 01:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%
Hááát, amikor én ezt férfiként közöltem, a nők 99%-a leharapta a fejem. Kíváncsi vagyok, hogy fordított esetben mik lesznek a válaszok...
2019. júl. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell helyette fizetned mindent. Én simán megmondtam mindegyiknek, hogy fele-fele.


Kommunikációnak hívják ezt a manővert.

2019. júl. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Fele-fele, igen én is ezt akarnám. De az albi 80-80, kaja 40-40 fejenként pl. és neki el is ment a pénze teljesen. Felezést nem lehet megoldani ilyen esetben.
2019. júl. 10. 02:15
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
Mást nem tudsz tenni,mint h kivársz és v megszoksz v megszöksz.Lehet,h valtozni fog es jobban odateszi magát munkába,anyagaiak terén.Ha nem,akkor neked kell döntened,h elfogadod e ezt v nem.Lehet csak idő kérdése és úgy kiábrándulsz belőle,h könnyebb lesz dobni a lányt.
2019. júl. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
92%

Értem èn a dilemmádat, de ha tènyleg szeretnèd nem ezzel foglalkoznál. Boldogan osztanád meg amid van. Gondolom ugyan úgy dolgozik ő is, csak rosszabbul keres. Tehát nem csak èlvezkedik.

Csípj le a fizudból mindíg valamennyit ès teszegesd el, hogy ha rosszul sulnek el a dolgok legyen mozgástered.

Ha egyedül csücsülsz a pènzeden nem leszel boldogabb. De ha megosztod a nyaralások èlmènyeit valakivel akit szeretsz, aki boldoggá tesz, felemel. Akkor igazán nem számít ki fizette. Èn legalábbis nem sajnálnám a páromtól. Főleg ha látom, hogy a maga erejèből megtette amit tudott.

2019. júl. 10. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%

Ez minden csak nem igaz szerelem, ha az lenne nem sajnálná a pénz a párostól főleg úgy, hogy ő is tisztességesen dolgozik. Válthat munkahelyet, tanulhat és lehet később neki is lehetősége jobb fizetésre de ahhoz kellene egy támogató társ, ami te sajnos nem vagy. Nincs-e gond azzal ahogy látod a dolgokat, keress megfelelő anyagi szinte levő part magadhoz, de ne áltasd se magad de pláne ne a párod azzal, hogy szívből szereted. Nem oktatni akartam, ez egy vélemény és meglátás.

Én jelenleg nem tudok dolgozni, de a párom mindent megad anyagilag, segít és támogat, sosem sajnálja a pénzt rám, mert szeret. És ha nekem van, akkor ugyan így én sem sajnálom ha rá kell költenem. Ez a szeretet!

2019. júl. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Kétlem,hogy olyan magyon odâig lennél érte,mert akkor nem szálingóznának a fejedben az anyagiak.

De ha mégis,akkor ezt eddig is tudtad,tehát eddig is zavarnia kellett,hogyan mentetek el közös programokra,nyaralásra?Biztos akkor is eszedbe jutott,ki mit fizet.Vagy mindezek még belefértek neki is?Ha meg nem,és te âltál sok költséget,akkor valóban kínos ezt felhozni,mert valójában beleszoktattad ebbe a helyzetbe.

Én nem várnám el,hogy a párom fizessen többet csak mert ő jóval többet keres.Ha nem beszéltetek még róla,akkor lehet ő sem teszi.Sőt az is lehet,hogy emiatt ő is aggódik.De a têmát ígyis-ùgyis meg kell beszélni,nem ùgy van az,hogy majd mindenki amit gondol,aztán vagy kifizette a villanyszámlát vagy nem.Leültök előtte gondolom,és megkérdezheted hogyan gondolta.Ha nem értetek egyet,akkor pedig szóváteszed.

2019. júl. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
És ha eddig is zavart,akkor motiválhattad is volna,hogy tanuljon,vagy jobb munkahelye legyen(8)
2019. júl. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

Patthelyzet, nem padhelyzet.

Nem szereted te ezt a pasit, különben nem a pénzen rugóznál, hanem hogy milyen függöny legyen a hálószobában.

2019. júl. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Megértem,hogy nem akarsz eltartani valakit,csak akkor legyetek társak is.Mert eddig csak járogattatok.És akkor most kell erre neked is rájönnöd,eddig elvoltatok egymással,jól éreztétek magatokat együtt,és mostantól lehet komoly a kapcsolat vagy nem.Ha nem akarsz összeköltöni,akkor pedig azt kell megmondani neki.Csak azt ùgy lehet nehéz beközölni,ha esetleg eddig Te álltad a dolgokat.80+40 az 120.És el is fogyott a pénze?Valami gyakornok,mert ennyi pénzt keresni azérg elég húzós.
2019. júl. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!