Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasi beleszerethet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi beleszerethet egy lányba, ha a csaj feltűnően oda van érte?

Figyelt kérdés
A csaj állandóan nézi a pasit, vigyorog rá, láthatóan oda van érte, ez lehet olyan hatással a pasira hogyl beleszeret a lányba? Mert azt hallottam hogy ha valaki mindig èrezteti a másikkal hogy szereti, akkor az utóbbi elkezd kötődni hozzá meg stb..

2019. aug. 22. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aligha. Maximum a hiúságának tetszhet, viszont van olyan férfi is akit kifejezetten taszít a rajongás. A magyar nők nem különözen rajongó tipusok egyénként.
2019. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem váltott ki belőle semmit , akkor szerintem esélytelen.
2019. aug. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja, lehet, hogy valakinél ez bejön.

Azonban én azt vettem észre, hogy alapjába véve nem. A pasikban benne van a vadászösztön. Ők szeretnek megkaparintani egy lányt, akadályokat leküzdeni.

Ha a lány kimutatja mennyire érdeklődik iránta, akkor nem lát benne kihívást, így nem kelti fel az érdeklődését.

Sőt, ha mindig nagyon bámulja és vigyorog rá az kellemetlen és még jobban taszítja, esetleg idegesíti.

2019. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De igen a pasi is egyre jobban oda van a csajért, hát mindig elneveti magát örömébe mikor meglátja a lányt ès hozzászólhat.
2019. aug. 22. 01:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig én azt látom hogy a pali is viszonozza amiket a csaj csinál... mindig zavarba van a lány előtt, elvigyorogja magát akárhányszor rà néz.. mindkettőn látok valamit , de a csaj kezdte a fiút “manipulálni” ezzel hogy mindig bámulja meg mosolyog rá, de a Srácot nemhogy nem idegesíti, láthatóan boldoggá teszi a lány közelsége.
2019. aug. 22. 01:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert legyezi a hiúságát, hogy ennyire szemérmetlenül nyomul rá egy csaj. Azért viselkedik így, mert zavarban van.

Egy biztos: tudja, hogy a csajnál zöld utat kap, egész biztos nem utasítaná vissza. Ha ennek ellenére nem lépett még semmit, nem hívta randira, akkor nem akar a csajtól semmit.

Viszont jó fej annyira, hogy nem használja ki csak szexre, pedig megtehetné.


Ebből nem lesz szerelem.

2019. aug. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Most kívülről te látsz egy olyan párt ahol az egyik fél (jelen esetben a lány) láthatóan jobban rajong a másikért. Talán ismered őket, onnan tudod, hogy a srác nem szereti? Egyáltalán mi volt a kérdés célja? Abban adjunk tanácsot, hogy vajon a pasit el lehet-e halászni a csaj elől mert nem szerelmes belé?


Egyébként sokféle kapcsolat létezik és nagyon sokszor előfordul, hogy az egyik jobban rajong a másikért, de attól még jól kijöhetnek egymással évekig is akár. Előbb-utóbb minden szerelmi kapcsolat elmúlik vagy átalakul.

2019. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak emiatt nem fog beléd szeretni, de a legtöbb férfit nem is taszítja. Amúgy gyanítom, hogy csak szerinted feltűnő, ő pedig észre sem veszi.
2019. aug. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert ők a munkatársaim... és látom mik mennek egész nap. Nem tudom nekem nem úgy tűnik hogy a fiúnak csak jól esik és ennyi.. az is úgy néz a csajra mint aki oda van érte. De amúgy a csaj nem nyomul rá, csak látom hogy mindig nézi a fiút, és elkapja a fejét ha a fiú észre veszi.. de a fiú is megy a csaj után ugyanúgy amikor a lány nem.. meg mindig mindenkivel kiabál a pasi ha valami nem tetszik neki, a kiscsajt meg megvédi
2019. aug. 22. 09:07
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Most én azt nem értem, ez téged miért zavar vagy érdekel? Nőben valami vetélytársat látsz?


Szerintem a leírásod alapján, tuti, hogy a pasinak is bejön a csaj, csak nem mutatja olyan feltűnően.

2019. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!