Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, hogy valakik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakik már több, mint 10 éve együtt vannak, és még egyszer sem lépett félre egyik fél sem?

Figyelt kérdés
Hány évesek az illetők, és mióta vannak együtt?

2019. márc. 4. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szüleid nem ilyenek?


Szüleim majdnem 37 évig voltak együtt, hűségben és szeretetben kitartottak egymás mellett. Anyukám sajnos két éve 56 évesen meghalt, 12 évig küzdött a daganattal.

2019. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
30, illetve 33 évesek vagyunk, 13 éve együtt. Én biztosan nem léptem félre. A férjemről nem tudok, hogy megcsalt volna.
2019. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Miért ne lennének? Mi a párommal például (bár mi még nem vagyunk együtt 10 éve, kicsit kevesebb, ez igaz), vagy a szüleink (32 és 28 éve együtt). Vagy a legjobb barátnőm és a férje (pontosan nem tudom, mióta vannak együtt, 10-11 év lehet). Vagy a sógornőmék (kb. 14 év). És ez csak a legközvetlenebb környezetünk.

Nagyszüleim elváltak ugyan, de azóta ismét együtt élnek, legjobb tudomásunk szerint nem volt félrelépés, nekik lassan a 60. évfordulójuk közeledik.

Miért ennyire elképzelhetetlen, hogy vannak tisztességes emberek?

2019. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon ritka az ilyen. Túl sok a kísértés a mai világban (de mondjuk a régiben is volt bőven), meg aztán öt év után eléggé kezdi megunni az ember a párját szexuálisan. Kell a változatosság, még ha ez nem is jelenti feltétlenül azt, hogy szakítani fognak. Lehet soha sem derül ki az a "változatosság" ha okosan csinálják...
2019. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi 12 évet éltünk együtt, ebből az utolsó pár sajnos nem volt jó, de nem csaltuk meg egymást. Amikor nekem elegem lett a problémákból, akkor elváltam végül, de a válás után is mindkettőnknek időbe telt egyáltalán újabb kapcsolat irányába tapogatózni.
2019. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem miért kéne, hogy egyáltalán bárki is félrelépjen, mintha ez az élet velejárója lenne minden embernél.
2019. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
A szülők, nagyszülők nem avatják be teljességgel a magánéletükbe a gyerekeiket és ez így is van jól, de azt gondolni, hogy 30-40 éveket le lehet húzni megkísértés nélkül, dicsfénnyel a homlokunk körül, hátö.
2019. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

13 évig voltam a gyerekeim apjával. Nem csaltam meg, és tudtommal ő se engem, bár bevallottan lett volna alkalma rá, és nekem is.

Amikor betoppant az életembe az a férfi, aki miatt már semmit nem akartam többé mástól, akkor odaálltam a párom elé, és szakítottunk. Volt előzménye, hogy így alakult, de akkor se akartam tisztességtelen lenni, én nem így működök.

Egy egy alkalmas nem ér annyit, hogy borítsak egy jó kapcsolatot. Ha meg bele tudok szeretni másba, akkor az a kapcsolat már rég nem jó.

Most boldog vagyok, szerelmes. Mindent megkapok, amire egy kapcsolatban vágyok. Nem látok meg mást, és ez így van 2 éve már. Ha dolgozunk rajta, akkor részemről ez így is marad, örökre.

2019. márc. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Testvéremék is együtt vannak kb 15 éve és nem léptek félre.
2019. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#7


" de azt gondolni, hogy 30-40 éveket le lehet húzni megkísértés nélkül, dicsfénnyel a homlokunk körül, hátö."


Ne magadból indulj ki. Azért, mert te erre képtelen lennél, hűségre, azért nehogy azt hidd, hogy mindenki olyan degenerált, mint te.

Egy kapcsolatért, mind a két félnek tenni kell. Nem mindenkinek van arra igénye, hogy egy jól működő kapcsolatban még az egóját fényezze azzal, hogy a másik nemmel flörtöljön. És tudod, persze, vannak egy kapcsolatban nehézségek, de erre nem az a válasz, hogy akkor egy 3.-nál keresünk vigaszt.

Lehet, hogy sz..r családból jöttél, ahol apukád csalta anyukádat, vagy fordítva, de képzeld, az én apukám a beteg anyukámat végig ápolta, kitartott mellette, és csak anyukám halála vetett véget a boldog kapcsolatuknak. Szüleim 100%-ban boldogok voltak együtt, a felmerülő nehéz helyzeteket közösen megoldották.


Csak azt lehet megkísérteni, aki hagyja magát.

2019. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!