Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan (nő vagy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan (nő vagy férfi, mindkét nem véleménye érdekel), aki szereti a párját, annak ellenére, hogy tudja egyáltalán nem néz ki jól/nem szép a másik?

Figyelt kérdés
Nyilván ha megismerünk valakit a külső másodlagos lesz (persze kell a fizikai vonzalom). Nem valami komplexusos kérdező vagyok,csak szimplán érdekel ez,itt is nagyon sok olyan kérdést látok,amiben elmondásuk szerint "ronda" emberek azt hiszik sosem fogja őket senki szeretni. Pedig a személyiség is nagyon sokat számít szerintem.

2019. aug. 24. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Objektíven tudom, hogy a barátom nem férfiideál, vékony, nem öltözik stílusosan, és arcra is keveseknek tetszhet. Viszont szubjektív véleményem szerint a legjobb pasi a világon. Külsőleg és belsőleg is.
2019. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pl. Volt olyan párom aki a megismerkedesunkkor egyaltalan nem tetszett, de utana amikor megismertem a személyiséget teljesen megszépült a szememben.

L

2019. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem olyant aki egy Adonisz alkat volt,de a viselkedése undoritó.

Nem kell kimondottan egy férfiszépség legyen,attól lehet még szeretni.

2019. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Én csúnyának látom az embereket.:))
2019. aug. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedésünkkor a férjem sem volt egy Adonisz. 185 cm, 65 kg, barna táskák a szem alatt, divatjamúlt, előnytelen ruhák. Nem gondoltam volna hogy bármi is lesz köztünk, de a személyiségével levett a lábamról. Az sem érdekelt, hogy a környezetem szerint sokkal jobb partit is találhattam volna.

Az idő bennünket igazolt: bár megmaradt ugyanolyan rendes embernek, de a külsejének jót tett az öregedés: hízott, nincsenek táskák a szeme alatt, megtalálta a hozzá illő stílust és idővel megjelent nála egy bizonyos sárm, amire már más nők is felfigyelnek.

Szóval csúnyácska férfiak, ne keseredjetek el, tényleg rengeteget számít valaki személyisége, kisugárzása.

2019. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjem nem félisten alkat. Magas, izmos, viszont mióta az aktív sportot (egy bizonyos labdajátékot játszott) abbahagyta és csak a heti fitness edzések maradtak, hirtelen ráment pár kiló és ez meglátszik rajta. Dolgozik azon, hogy lemenjen a felesleg, de nyilván nem olyan az alkata, mint mikor megismertem. Arcra sem volt egyértelműen az esetem. Mégsem tudnék mást elképzelni magam mellett. Számomra ő mindig tökéletes, ahogy van. Nem akarom megváltoztatni. Ha változni akar azt magáért tegye, ne értem.
2019. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!