Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember érzi vajon, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember érzi vajon, ha a másik ember vonzódik hozza?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha semmi jelét nem adja, hogy vonzódna a másikhoz, csak sokszor találkoznak, viszonylag sok időt töltenek együtt és az egyik tetszik a másiknak, azt megérzi a másik ember?

2019. jún. 13. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki empatikus az megérzi.
2019. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Én mindig megérzem.

Nem sokan vonzódtak eddig hozzám, de mindig éreztem, aztán néha évek múltán kiderült, hogy tényleg így volt.

2019. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Igen, de van jele is. A nők nem igazán tudják leplezni, persze ezt csak a férfiak kis százaléka élheti át, azt az első pillanattól fogva való vonzódást, átlagra (95%) nem izgulnak.
2019. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül érzi meg.
2019. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én nem. Néha előfordul, hogy megtudom utólag, hogy régen tetszettem valakinek, akiről nem is gondoltam volna. N
2019. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szemelyfuggo. Én pl annyira bamba vagyok, nekem nem tűnik, tűnne fel. Velem egyértelműnek kell lenni. :)
2019. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Aki nem érzi az elég érzelmileg inger szegény környezetben nőhetett fel avagy társaságban mozgott. Egy nő pillantása mindent elárul , ha kicsit csillognak a szemei az nem azért van mert fel tolt egy utca kokot vagy bepiázott.
2019. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem sose tűnik fel. Ennélfogva általában úgy gondolom senkinek se tetszek, még akkor se, ha "ordítóan egyértelműek a jelek". Aztán persze derült már ki többször, hogy tetszettem valakinek. De élőben sose veszem észre.


N

2019. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Van pár apró jel, ami erre utalhat, köztük a levegő vibrál.
2019. jún. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

# 6, én is bamba vagyok, többször mondták is, hogy az vagyok, járjak nyitott szemmel.. :D


De ezt még így is észreveszem... :)) Akkor veszítem el az érzékelésem, ha nagy ritkán engem is nagyon vonz valaki.. Viszont utólag összerakva a képet, tisztult fejjel, igaz apróságok, de azt gondolom nála is, hogy ő is vonzódott hozzám.


Legutóbb is: volt egy férfi, érdekes, mert ritkán, 1-2x találkozunk az elmúlt évben. Valamilyen megérzésem volt vele kapcsolatban mindig is tudat alatt, valahogy kerültem is őt kicsit. (Nem tudom, miért. Talán mert tudat alatt felfogtam már az lejétől a testbeszédéből, hogy tetszettem neki, de fogalmam sincs miért, kicsit tartottam tőle, annyi biztos). A


Aztán észrevettem később ezeknél az alkalmaknál, hogy kedvelem és szimpatikus. De mivel nála se láttam sosem jelét, meg eleve, sosem gondoltam többre, ráadásul én sem adtam neki jelét, így ez ennyiben meg is állt a fejemben, hogy szimpi, de ennyi. Aztán legutóbb kiderült, hogy valóban vonzódik, ami rendesen meglepett, mert eddigre már én is tudtam, hogy vonzalomról van szó nálam, de mivel sosem gondoltam volna, hogy a másik is így van ezzel, arra meg pláne nem, hogy tudtomra is hozza, nem törődtem vele. Aztán meglepetés. :) Viszont mégis, így utólag belegondolva, volt itt is 2 egészen apró gesztus, ami árulkodó volt! Csak nem foglalkoztam vele. Egy lopott nézés, amikor azt hitte nem látom( bár nem volt egyértelmű, hogy engem néz, így ezzel meg is magyaráztam.) Máskor meg túl közel hajolt hozzám, bejött az intimszférámba. ( Hülyeségnek tűnhet, de ösztönösen megtartjuk ezt a minimális távolságot az embereknél, barátoknál. Aki vonz, azzal viszont szó szerint is közelebb akarunk kerülni, míg másnál zavarna a fizikai távolság hiánya, akihez vonzódsz, annál nem.) Olyan apró dolgok ezek, hogy az ember simán elsiklik és nem gondolkozik rajta.



Viszont ez utóbbi megerősített abban, hogy igenis az ember önkéntelenül is leleplezi magát annak, aki tudja mire kell figyeljen, és nem, nem csak beképzelem dolgokba a "jeleket". Az erős vonzalmamnál pl nem tudtam tisztán látni a saját vonzalmam miatt.. De már tudom, miért viselkedett idiótán néha.

Ő is tuti látta rajtam, - és ez ijesztő, mert tényleg mindenki leveszi nálam, ahogy # 7-es is írja. A pasi is a csillogó szemeimet említette, emiatt közeledett.

2019. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!