Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik volt az a pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt az a pillanat amikor beleszerettetek a barátnőtökbe/barátotokba? És miért szeretitek őt leginkább?

Figyelt kérdés

2019. aug. 24. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első pillanat, amikor sejtettem, hogy más lesz, mint eddig bárki, az első randin volt. Azonnal úgy viselkedtünk, mintha évek óta járnánk. Minden apró gesztus, kis figyelmességek, őszinte szeretet. Pedig szinte idegenek voltunk.

Viszont ezután ez megszűnt. Hirtelen újra idegenek lettünk. Mindketten megijedtünk. Majd szép lassan visszajött az érzés, ami az első randin volt. Nem tudnám megmondani, mikor volt az a pillanat, amikor valóban beleszerettem. Csak azt tudom, hogy ez valóban tartós.

Legjobban talán azért szeretem, mert kiegészít, és a legjobbat hozza ki belőlem, és én is belőle. Nem csak őt szeretem xy okokból, hanem azt is, aki én vagyok mellette.

2019. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

21/L

Nálam nem volt egy meghatározott pillanat, inkább fokozatosan alakult ki az érzés amiben nagy segítség volt, hogy mindig "otthon éreztem magam" a társaságában.

Szeretem, hogy szerény, őszinte, de határozott. Főleg az első tulajdonsága... Úristen mennyire szexi a szerénység, és mintha annyira alul lenne értékelve. Ő nem a szavak embere, a szeretetnyelve inkább az érintés, de mindig érezteti rajta keresztül, hogy szeret.

2019. aug. 29. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!