Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha mindig megnézi a messenger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig megnézi a messenger story-m, lehet, hogy kíváncsi rám, érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Tudom, nevetséges kérdés. Viszont van egy csomó ismerőse, és gondolom nem csak én story-zok, ennek ellenére ha új dolgot osztok meg, ő is megnézi. Nincs hozzánőve a telefonjához, facebookozni nem is igazán szokott, tehát nem hiszem, hogy unaloműzés miatt teszi.

Személyesen is kedves, jófej, jókat tudok vele beszélgetni.


2019. aug. 24. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Honnan tudod, hogy megnézi? Nyilván érdekled.


Kérdésem: valaki megmagyarázná, hogy az emberek miért osztanak meg dolgokat az életükből a neten? Ez miért fontos? Mit ad hozzá az életükhöz? Komolyan érdekel. 🙂

2019. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha keveset facebookozik akkor kevés az ismerőse. Ha felmegyek most messengerre max 3-4 story-t fogok látni, pedig nekem közel ezer ismim van. Szóval nem kell nagyon kutatni utánuk, sem szemezgetni... És igen gyakran rányomok meglesni, hogy mit osztottak meg mások. Van, hogy azt se tudom kicsoda az illető, pusztán névről.. Ebből levonni nem érdemes semmit.
2019. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Minden ismerősöm messenger story-ját megnézem gyakran véletlenül, mert agresszíven tolja az app őket a képembe
2019. aug. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Ez a messenger story egy olyan idegesítő app, hogy csak akkor tudom kilőni az értesítést, ha rákattintok az éppen aktuális storyra megjelölve "látottként". Sosem nézem őket végig, akárki is tölti fel.

Nem azt mondom, hogy a kérdésben szereplő is ugyanezt teszi, de ez még semmit sem jelent. Hívd el egyszer egy kávéra, randizni, és akkor tudni fogod, hogy kíváncsi-e rád és érdeklődik-e irántad.

2019. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én soha nem kapok ezekről értesítőt, szerintem be tudod állítani, hogy te sw kapj és akkor nem fognak zavarni.
2019. aug. 25. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindig végigpörgetem a story-kat, mert idegesít, hogy ha nem nézem meg, akkor beletolja az arcomba. De csak azokét nézem meg, akik tényleg érdekelnek, a többit csak végignyomom. Viszont ők úgy látják, hogy megnéztem.
2019. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbben átpörgetik, ahogy a hírfolyamot. Ott is mindent látnak, ami jön szembe, csak az ugye nem írja ki. Ne kombinálj feleslegesen.
2019. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell hozza ertesites, hogy valaki kitette, mert webes feluleten es messengeren is az ember pofajaba tolja azt a sok sz*rt. Nem lehet magat a sztori reszt kikapcsolni. Es igen, ha athuzom az ovet is, kulonosebb nezegetes nelkul a sorban, ugy jelzi, hogy megneztem.

Ha valaki erdeklodik irantad, randira hiv. Ha valaki jofej es elbeszelgetsz vele eloben, nem jelent semmit, csak normalis es emberkent all hozzad. Ez miert olyan fura manapsag? Tenyleg nem ertem.

2019. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!