Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha már senki nem érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már senki nem érdeklődik irántam akkor mi értelme élni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Család, barátok.
2018. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen passzívan állsz hozzá, elhiszem, hogy nehéz. Vedd ki te is a részed az ismerkedésből, kétemberes meló.
2018. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyugi, a NAV minden évben gondol rád. 😃
2018. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy egyedül. Annyi, hogy én már egyszer megpróbáltam véget vetni az életemnek, de sajnos a szüleim korábban hazaértek, kihívták a mentőt, és túléltem. Hiába könyörögtem, hogy hagyjanak meghalni. Azóta is bánom, hogy nem sikerült, viszont nehéz újból belevágni, a gyógyulási folyamat meg gyomormosás és hasonló dolgok kellemetlenségek miatt.
2018. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
2018. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Korod nemed? Szexuális irányúltságod?

Mindig akkor jön valaki amikor nem számítol rá. Beteg vagyok(csúnya herpesz),olyan munkahelyem lesz ,hogy korán kelek korán alszok. Erre kezd horogra akadni egy lány akivel lehetne randizni,éjjel van fent.

2018. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kétirányú dolog: ha senki sem érdeklődik irántad, akkor kezdj el érdeklődni te mások iránt!
2018. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve az öcsém állt egy kötéllel a kezében az erdőben és a fát kereste, ahová felköti magát. Most családapa, van két cuki gyereke. Soha nem tudni, mit tartogat az élet. De ha megteszed, akkor már semmit.
2018. dec. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!