Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdeklődik irántam ennyire, ha egyszer depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki pontosan tudja, hogy mennyire depressziós vagyok, mégis folyton velem foglalkozik. Szép vagyok meg minden, de az utóbbi 2 évben egyetlen pasiból se váltottam ki komoyl érdeklődést, max szexre kellettem nekik. A depresszióm elriasztotta őket.

Nem értem, ha tudja, hogy mennyi nehézség van velem, már így is, hogy még nincs köztünk semmi folyamatosan tapasztalhatja, hogy milyen durva hangulatingadozásaim vannak, van hogy pont vele vagyok mogorva. Ez hogy nem tudja őt elriasztani? Már megszoktam, hogy aki irántam érdeklődik komolyan azzal valami biztos nem stimmel. Ő viszont egy jóképű pasi, aki sok-sok lánynak bejön, azt csinál, amit akar. Mit foglalkozik velem? Vagy csak egy kis szórakozásra vágyik? Normális kapcsolat úgysem lehet köztünk a depresszóm végett.



2019. júl. 12. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen hozzáállással persze hogy nem. Egyébként azért, mert ő lát téged úgy, ahogy te nem látod magad mert nem tudod még magad úgy látni. Tudom, voltam én is depressziós éveken keresztül. Fogadd el, hogy tetszel neki igenis, ha komolyan gondolja a dolgokat.
2019. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

#1


Arra nem gondolsz, hogy esetleg a srác amolyan tipikus "megmentőnek" képzeli magát és ezért csinálja ezt? Ismerek ilyen személyeket. Sokszor olyanra is rengeteg időt szánnak akitől nem akarnak semmit, csak mert meg kell menteni az illetőt önmagától.

2019. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Őt nem elriasztod, hanem összetöröd és rávizelsz majd. Végülis ezt is ki kell próbálni, ha még ilyen nem volt.

32/f

2019. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak panikrohamjaid?
2019. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Lennél nem jóképű férfiként depressziós, a kutya nem érdeklődne...
2019. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szeretek egy nőt, akkor együtt sírunk, együtt nevetünk. Ilyenkor nem nyűg a baja, jó ilyenkor mellette lenni, és erősíteni, biztonságot nyújtani.

A kérdés az, hogy te szereted-e, tudsz-e vonzódni lelkileg ha komoly dologról van szó.


Azt sem tartom kizártnak, hogy a depressziód valójában egy mély csalódás miatt alakult ki, talán nagyon szerettél valakit korábban, és nem tudtál túllépni... vagy ilyesmi történhetett.

2019. júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, miért vagy depressziós? Mindenki bunkó néha, azt nemcsak a depressziósok csinálják. Menj el valami jógára vagy ahol testtartást javítanak ki, és sok a légzőgyakorlat. Ha a fiú meg így belédszeretett, nincs mit tenni, legyél vele önmagad, néha kedves, máskor bunkó, ha neki ezzel nincs baja akkor megpróbálhatjátok.
2019. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, te szereted?Ha feltetted a kérdést, akkor biztos gondolkodtál a férfin, azt mondom nektek hogy hajrá, mindent bele, próbáljátok meg és legyetek boldogok.
2019. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!