Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy ember igazán szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember igazán szerelmes, de elutasítják, akkor mit tesz, elengedi, vagy próbálkozik tovább?

Figyelt kérdés

Úgy értem,h aki tényleg igazán, tiszta szívből szereti a másikat, de ez viszonzatlan. Akkor mit tesz a szerelmes ember? Ha igazán szereti akkor próbálkozik tovább vagy elengedi a másikat és kilép az életéből?

Most őszintén, ha ti tényleg tiszta szívből szerettek valakit, de viszonzatlanul, akkor mit tesztek. Hogyan dolgozzátok ezt fel?


2019. aug. 27. 17:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy dolgoznám fel, hogy igent mondanék annak a fiúnak, aki igazán szeret!
2019. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Reménytelen, viszonzatlan szerelem volt/ van nálam is. 😔 Nagyon szeretem és mindent megadnék azért, hogy szeressen.


Nem maradt más hátra, mint hogy csendben kilépve az életéből várjak rá, hátha egyszer rájön mit veszített el.


Persze, ez csak hiú ábránd... Tudom. Tovább kéne lépni, de nem megy. Minden nap rengeteg alkalommal rá gondolok, holott nyilván neki még csak eszébe sem jutok. Mert ha nem így lenne, akkor még keresne.


Van az a szerelem, ahol minden racionális döntés ellenére, mindent félretéve, felvállalhatjuk az érzéseinket, minden megalázkodást bevállalva a siker érdekében. Persze, vannak kivételek, amikor nem szabad megalázkodni.

2019. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!