Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme belekezdeni ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme belekezdeni ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Én és a kiszemelt lány egy helyen dolgozunk(étterem),és az első naptól érzek iránta valami többet,mint barátság.Mindig,amikor meglátjuk egymást,én is és őrajta is azt látom,hogy örülünk egymásnak.Most vagy 1 hete valami beindult nálam,és nagyon belezúgtam,és ezt próbálom a tudtára adni,bár elég nehéz,mivel én a konyhán dolgozom,ő meg a bejáratnál fogadja a vendégeket,telefonál,stb.Mindig a konyha ajtón át vizslatom,hogy mikor jön arra,és ilyenkor mindig jelzem,hogy mennyire bejön.Ma pl. képletesen kivettem a szívemet,és odadobtam neki(mint a filmekben),erre ő elkapta,és tetszett neki,mosolygott.A lehetséges probléma forrás az lehet,hogy ő más nyelvet beszél,és bár én is beszélem azt,mégsem annyira jól,hogy mindent 100 százalékosan megértsek.Viszont szingli a csaj,és látom rajta az érdeklődést felém,és én is megveszek érte.Ha nem érdekelném,vagy nem jönnék be neki,akkor nem kapta volna el a szívemet,nem?

2019. aug. 28. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá ;)
2019. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam szívet dobálni a kolléganőimnek, elkapják, mert jóban vagyunk és hülyéskedünk egymással. Csak azért írom, mert nem feltétlen azt jelenti hogy tetszel neki.
2019. aug. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt itt nem tudjuk megmondani.A lányt kell megkérdezned,próbáld meg randira hívni.Ha bejössz neki elmegy,ha nem....így jártál.
2019. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kkovax38 válasza:

Mindenképpen beszélned kell vele, az is lehet hogy csak komédiázik veled, amint egy régi nótában is le van írva.


"Ne higgy a barátnak, hű szeretőnek!

Ne higgy az eskünek! Ne higgy soha!

Tanulj meg fiacskám komédiázni,

Mert minden, minden csak komédia!"

2019. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!